McLaren Special Operations, Skunk Works Inside McLaren Automotive, zlecił MSO R Coupe i Spider dla jednego szczęśliwego klienta.
Zarówno pasujące MSO R coupe, jak i Spider oparte są na 650 i są obecnymi dziełami marki MSO, przy użyciu dostosowywania McLarena do indywidualnych klientów, którzy chcą dodać własny wkład do projektu.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze supersamochody 2017
Moc pochodzi z 3,8-litrowego podwójnego turbo V8 zawartego na 650s, ale z wyjściem do 679 KM i momentu obrotowego o wymiarach 700 nm. Dane wydajności nie zostały jeszcze ujawnione.
14

Do obu modeli dodano także samochody „płynny srebrny” z coupe wykończonym satyną, a pająk wykończony połyskiem – pasujące paski z włókna węglowego. Oba samochody mają również to samo podwójne tylne skrzydło z przednimi samolotami nurkowymi, aby uzyskać dodatkowo dolną siłę.
Wizualne elementy włókna węglowego MSO mają widoczne wyniki na pary MSO RS i można je wybrać na przednim zderzaku, masce, błotnikach i szufladzie dachowym. Czerwona prążka uzupełnia przednią rozdzielacz i spódnice boczne, a także marki MSO R rozsiane wokół samochodów.
14

Wnętrze ma czarną deskę rozdzielczą Alcantara z czerwonymi siedzeniami wiadra. Ekran IRIS i klaster instrumentów otrzymują również na zamówienie metamorfozę, a ostatni dotyk to tablica identyfikująca parę komisji osobistych MSO jako specjalna para dopasowana.
MSO wita klientów w technice podrzędnej marki z ich pomysłami na dostosowany do McLarena. Chociaż nie będziesz mógł kupić MSO R w salonie, możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio i mieć własny spersonalizowany supersamochód za sześciocyfrową sumę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *