Honda wprowadziła nową czarną edycję popularnego hatchbacka Civic. Posiada różne błyszczące czarne szczegóły zewnętrzne i jest dostępny w programie finansowym Hondy od zaledwie 249 funtów miesięcznie z trzema latami zero procent.
Dodatki do czarnej edycji obejmują czarne spódnice z przodu i boczne oraz czarne detale na tylnym zderzaku. Logo Chrome Black Edition wyznacza obywatelski model edycji specjalnej, a spoiler Black Roofing System daje bardziej sportową przewagę.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Podobnie jak standardowy zakres obywatelski, Black Edition jest dostępna z 1,6-litrowym silnikiem wysokoprężnym I-DTEC (22 460 £) lub 1,8-litrowym silnikiem benzynowym I-VTEC (21 455 GBP). Dostarczanie oleju napędowego jest znacznie bardziej oszczędne z tych dwóch, zwracając zgłoszony 78,5 mpg z emisją CO2 94 g/km. Honda twierdzi, że silnik benzyny jest dobry dla 46,3 mpg, ale ma nieco wyższą emisję przy 145 g/km.
• Długoterminowy przegląd testów Honda Civic Tourer
Wraz z wprowadzeniem nowej Black Edition, Honda wprowadziła również różne finanse w zakresie obywatelskich. Standardowy hatchback jest teraz dostępny od 239 GBP miesięcznie za 1,8-litrowy SE Plus, od 249 GBP miesięcznie za 1,6-litrowy olej napędowy, a Civic Tourer od zaledwie 249 GBP miesięcznie. Pięcioletni plan usług o stałej cenie za 555 GBP jest również dostępny dla kupujących.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *