Nowe Skoda Fabia Supermini będą dostępne tylko jako pięciodrzwiowy hatchback, ponieważ plany dotyczące wersji nieruchomości zostały anulowane.
W marcu 2021 r. Dyrektor generalny Skoda, Thomas Schaefer, powiedział Auto Express, że marka wprowadzi nowe Fabia Combi w 2023 r., Które zostanie zbudowane w Czechach w obiekcie Kvasiny w Skody.

Nowy 2024 Skoda wybitna, aby wpaść z eleganckim nowym wyglądem

Teraz oświadczenie marki potwierdza, że ​​chociaż wersja nieruchomości Fabia trzeciej generacji jest nadal w magazynie, a zamówienia w Wielkiej Brytanii są nadal przyjmowane na konfigurację Skody, żaden następca nie będzie następować, powołując się na zawsze przepisów CO2, i fakt, że ona ma fakt, że ona ma Trzy nowe EV zaplanowane do 2030 r., Jako główne czynniki odwołania.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

„Niedawna decyzja Komisji Europejskiej o zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych w UE o 55% do 2030 r. Przyspiesza transformację z silnika spalinowego do samochodu E-samochodu”, powiedział Skoda.
„Oznacza to jednak również szybciej zaprzestanie niektórych produktów ICE, szczególnie na tle coraz bardziej rygorystycznych przepisów dotyczących emisji w Europie (Euro 7), której zgodność jest związana z bardzo wysokimi kosztami. Po tej decyzji nie będzie następcy Fabia Estate. ”
Samochody nieruchomości wielkości Fabia Combi są teraz prawie wymarłe w Wielkiej Brytanii, a rywale, tacy jak siedzisko Ibiza St i Dacia Logan MCV, teraz oba poza sprzedażą.
Dowiadujemy się, co oznacza Skoda VRS i jak zmieniła się marka wydajności na przestrzeni lat …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *