Po raz kolejny Aston Martin odwrócił rękę w nową formę transportu, tym razem wokół brytyjskiej firmy supersamochodowej szukającej na niebo.
Widzieliśmy już, jak Aston Martin współpracuje z różnymi specjalistami, aby stworzyć małą łódź podwodną o nazwie Project Neptune i 1 milion funtów Plus AM37 Powerboat. Ten nowy projekt-koncepcja Aston Martin Vision Volante-widzi, jak Aston współpracuje z Cranfield University i Rolls-Royce, aby stworzyć „wysokiej klasy samolot koncepcyjny z możliwościami startu i lądowania pionowego (VTOL)”.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Aston Martin AM37: Jazda falami w Aston’s 1 milit funtów
Ujawnione podczas Międzynarodowego Airshow Farnborough 2018, rzemiosło jest wyłącznie w najbliższej przyszłości wizji osobistych podróży lotniczych i nie ma jeszcze żadnych planów, aby to zrobić. W związku z tym ma wiele w metodzie futurystycznej technologii napędu i jest autonomiczny.
11

Koncepcja Volante Vision oferuje przestrzeń dla trzech w swojej kabinie w konfiguracji 1+2, pokryta baldachimem w stylu myśliwskiego. Aston Martin zaprojektował resztę rzemiosła, z wpływem Walkirii zidentyfikowanej w przednim elemencie skrzydła.
Koncepcja Vision Volante zawiera hybrydowy układ napędowy turbiny gazowej wytwarzany przez Rolls-Royce, a także konfigurację śmigła Tri-Rotor, aby umożliwić możliwości VTOL. Wbudowany pakiet akumulatora wskazuje nawet, że może wykonywać krótkie wycieczki wyłącznie energii elektrycznej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *