Land Rover’s Special Vehicle Operations Operations (SVO), ujawnił, że współpracuje z producentem karabinów sportowych na zamówienie Holland i Holland, aby wyprodukować najlepszy SUV z wysokiej klasy SUV. Wydanie Rover Holland & Holland, specjalne odmiany najwyższej jakości, kosztuje zadziwiające 180 000 funtów.
Opiera się na podstawowych 140 000 GBP odmiany Black Black Variety Black, która jest rozciągnięta 200 mm w stosunku do podstawowej konstrukcji, aby zapewnić obfity tylna przestrzeń na nogi. SVO, a także Holland i Holland, następnie postanowili stworzyć projekt na zamówienie z różnymi aktualizacjami wysokiej klasy.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Więc co dostajesz za swoje pieniądze? Modyfikacje na zewnątrz nie wydają się poza specjalnym ekologicznym malarstwem, specjalną kratką, niektórymi chromowanymi atrakcjami, a także odznaką strzelca. Jest w środku, gdzie jest cała akcja.
7

Podobnie jak czarny model, Holland & Holland otrzymuje tylne siedzenia z klasy wykonawczą, elegancki dwumiejscowy projekt, który obejmuje rzeźbione siedzenia, które mogą po prostu uchylać się od 17 stopni. Następnie SVO dodaje elektrycznie rozmieszczone tabele orzechów orzechowych, punkty ładowania USB, a także system oświetlenia na zamówienie.
Same siedzenia są przycięte w skórzanych skórzanych skórkach w kolorze brązowym, haftowanym detalem Holland i Holland. Wykończenie orzecha wokół kabiny jest wypolerowane, aby wyglądać jak karabiny myśliwskie brytyjskiego strzelcy.
Jak widzieliśmy w poprzednich ofertach Variety Rover Holland & Holland, jest to w bagażniku, w którym wpływ strzelca jest najczystszy. Szafka z skóry, zaprojektowana tak, aby pasowała do karabinów na zamówienie marki, wsuwa się na obrabianą aluminiową platformę.
7

Wydział Operacji Specjalnych pojazdów Land Rover planuje opracowanie tylko 40 z tych rocznie w ciągu trzech lat. Pojazd jest oferowany wyłącznie na specjalne zamówienie, co czyni go najbardziej specjalnym, oferowanym dziś Rover. Jest zasilany przez 334 KM 4,4-litrowy silnik wysokoprężny SDV8, albo 5.03-litrowy V8 o pojemności 503 KM.
Teraz sprawdziłem więcej o najlepszych wysokiej klasy SUV-a obecnie w sprzedaży

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *