Szoferzy przyszłości mogą być przeznaczone spersonalizowane reklamy na cyfrowych billboardach, ponieważ reklamodawcy inwestują w kamery, a także technologię, która jest w stanie rozpoznać marki, a także projekty samochodów , oprócz wieków, płci, a nawet nastrojów kierowców.
Billboard zainstalowany w znanym londyńskim Piccadilly Circus ma być w stanie celować w przejeżdżające pojazdy, a także mieszkańców dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów kamer wideo. Kamery ukryte na ekranie są w stanie dostrzec samochód, design, a także kolor, oprócz wieku, seksu, a także nastroju ludzi chodzących po ulicy w pobliżu. Billboard pokaże im spersonalizowane reklamy, aby pasowały do ​​ich profilu. Nowa technologia jest spowodowana zmianą w nadchodzących tygodniach, zanim rozpocznie się okres zakupu Bożego Narodzenia, a także wkrótce może się wprowadzić w całym kraju.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Lekki ekran Piccadilly to najważniejszy ekran cyfrowy w Europie, a także prowadzony, a także odbywa się przez Land Securities. Na stronie głównej firmy firma powiedziała: „Ekran może dostarczyć niestandardowe materiały reklamowe, które reagują na elementy w czasie rzeczywistym, takie jak stan pogodowy lub kolor przechodzących pojazdów – nie obawiaj się, że nie zbiera się ani nie przechowuje danych osobowych lub dane. ”
• Dokładnie jak promować swój pojazd za pomocą fantastycznej reklamy na pojazd niejawnych
Jednak nowy rodzaj marketingu narysował krytykę ze strony grup prywatności. Ogromny pogląd rodzeństwa powiedział The Times: „Kiedy nowy wygląd Picadilly Circus wystawia się na rzecz ogółu społeczeństwa, będzie to dla wszystkich intencji, a także funkcji, a także strefą braku. i bezpieczeństwo przed wścibskimi oczami.
„Zalecenie, że Piccadilly Circus skończyło się na ścianie spersonalizowanych reklam w śledzeniu ludzi, samochodów, a także połączeń Wi -Fi, przecina dziwną linię o milę”.
Czy chciałbyś zobaczyć spersonalizowane reklamy na billboardach podczas jazdy? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *