BMW przygotowuje rewitalizowanie w połowie cyklu dla serii 3, w cytacie, aby odeprzeć klasę Mercedesa C, a także zbliża się do nowego Audi A4. Nasi szpiedzy złapali zmienione testy na projektowanie nieruchomości w pobliżu Nurburgring, odsłaniając subtelny Restyle poniżej ciężkiego kamuflażu z przodu, a także z tyłu. Najbardziej znaczące modyfikacje będą jednak pod skórą, z nowym systemem informacyjno -rozrywkowym Idrive 8, a także elektryfikacją w całej ofercie.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Z przodu nowa seria 3 obejmie zestaw nowych klastrów reflektorów z ostrzejszym podpisem LED. Grily nerkowe nie zostaną powiększone, aby odzwierciedlać osoby w serii 4 BMW, a także flagowej IX, jednak serie 3 mogą dostać restrytowane kratki.

Nowy BMW M3 Touring pokazuje nam swój tylny koniec przed uruchomieniem 2022

Przedni zderzak został również zmodyfikowany za pomocą przekształconej dolnej kratki, choć trudne jest ustalenie precyzyjnych modyfikacji pod przebraniem na najnowszych obrazach. To przedprodukcyjne samochody i ciężarówka wykorzystują zestaw 18-calowych kół pokazało obecny model, chociaż wybór nowych stylów kół może pojawić się w ramach aktualizacji. Znacznie bardziej wirujący kamuflaż z tyłu sugeruje, że również utwory ogonowe i tylny zderzak zostaną również ulepszone.
Ale jest w środku, w którym lifting 3 serii zobaczy najbardziej znaczącą aktualizację. Nowe samochody i ciężarówka będą wyposażone w najnowszy system informacyjno -rozrywkowy Idrive 8 BMW, który zadebiutował w IX SUV. Seria 3 dzieli swoją kabinę z I4 Electric Sports Car, który również wykorzystuje ten system.
10

Seria 3 wykorzysta zakrzywioną konfigurację i4 z podwójnym ekranem, która łączy 12,3-calową cyfrową tablicę przyrządów z 14,9-calowym ekranem dotykowym. Idrive 8 może być również obsługiwane przy użyciu koła kliknięcia na konsoli środkowej, a także oferuje najsilniejszy pakiet technologiczny BMW.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *