Klienci McLaren szukający czegoś, co nawet gorętsza może teraz posmakować maszyn gotowych do wyścigu, The 720S GT3X-projekt tylko na torze nie musi przylegać Do dowolnego rodzaju wytycznych lub przepisów, co czyni go najbardziej ekstremalną wersją z lat 720.
Siedząc nad samochodem torowym 765LT, 720S GT3X to nowy topper odmiany w serii McLarena „Supercars”, wcześniej rozumiany jako seria przed składem niedawno, gdy wstępnie wprowadzono pierwszą hybrydę McLarena. , samochód sportowy Artura.

Greatest Drives – McLaren 720s, Tesla Design 3, Aston Martin DB5, a także więcej

Samochody i ciężarówka zostały założone przez McLarena Motorsport Arm, a także wykorzystuje dostrojoną wersję 4,0-litrowego V8 z bliźniaczką z lat 720. 720S GT3 przebiega do przepisów FIA GT3, jednak całkowicie wolna od ograniczeń wyścigów – a także dzięki brakowi ograniczników powietrza, a także parę większych turbosprężarki, a także większe kolektory, a także na planie głowicy cylindrów – tworzy 710 km. .
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Istnieje przycisk naciśnięcia, który dodaje również dodatkowe 28 KM na żądanie, zwiększając ogólną wydajność do 738 KM lub około 200 KM znacznie więcej niż rutynowy samochód wyścigowy GT3.
GT3X ma zmieniony system chłodzenia, który poradzi sobie z dodatkową mocą, a hamulce samochodu zostały również zaktualizowane. Ma wyjątkowo podobny pakiet aerodynamiczny do GT3, z przednimi samolotami nurkowymi, a także znaczącym tylnym skrzydłem, z pakietem zrównoważonym dla GT3X.
9

System zawieszenia samochodu jest przynoszony naprzeciw rutynowego GT3 i choć niepotwierdzony, spodziewalibyśmy się, że X będzie funkcjonować podobny pakiet elektroniki jak wyścig, zapewniający zarządzanie trakcją, a także ABS.
„Mamy już niezwykle świetny samochód oparty na GT3”-stwierdził Ian Morgan, dyrektor ds. Motorowej McLaren Automotive. „Chcieliśmy przyspieszyć, więc [jest] znacznie więcej mocy, znacznie więcej przyspieszenia, znacznie lepsze hamowanie, a także ogólne czasy okrążenia znacznie szybciej niż GT3”.
Podwozie jest dokładnie taką samą wanną z włókna węglowego II, jak wykorzystywana przez samochody i ciężarówkę z 720S, a także GT3 Racer, podczas gdy wnętrze jest tak pozbawione, a także Spartan, jak można się spodziewać po samochodzie torowym. GT3X również może pochwalić się zmienioną klatką w klatce dla siedzenia podróżnika.
To nie jest pierwsza wyprawa McLarena w tym obszarze rynku specjalnego Track Day, ponieważ całkowicie wolna od wytycznych wyścigów, brytyjska marka rozpoczęła podobną zmianę konkurenta MP4-12C GT3 w MP4-12C Can-Am-Am-Am W 2012 roku.

Ograniczony przebieg 30 samochodów, koszt Can-Am 375 000 £ w tym czasie. Chociaż McLaren nie ujawnił jeszcze cen dla nowego GT3X – po prostu prosi zainteresowane uroczystości o „zarejestrowanie odsetek”, rozumiemy, że 720s GT3 kosztuje 440 000 funtów, więc wydaje się, że jest to prawdopodobne.
Sprawdź jeszcze jeden hipercar tylko na torze – GMA T.50S Niki Lauda …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *