Kolejny nowy model został dodany do składu elektrycznego ID Volkswagena w kształcie VW ID. Brzęczeć. Nowicjusz jest MPV opartym na tej samej platformie co ID.3 Electric Hatchback, ale zamiast być ekscytującą wersją tego samochodu, wymaga inspiracji retro z VW typu 2 lub Bulli na bazie Beetle.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Ponieważ używa tego samego sprzętu, co identyfikator 3, id. Buzz ma silnik elektryczny 201 KPHP napędzający tylne koła, a akumulator o pojemności użytecznej 77 kWh jest zamontowany. VW nie potwierdziło zasięgu jazdy dla identyfikatora. Buzz jeszcze, ale spodziewalibyśmy się zasięgu około 250 mil.

Nowy przegląd prototypu Volkswagen ID.Buzz

Na pokładzie jest ładowanie 170 kW, więc bateria można naładować od pięciu do 80 procent pojemności w ciągu 30 minut od wystarczająco mocnego źródła prądu stałego. Co więcej, id. Buzz będzie standardowo wyposażony w dwukierunkowe ładowanie, więc nie tylko będziesz mógł naładować samochód w domu, ale będziesz mógł również zasilać energię z baterii z powrotem do siatki.
20

Wersja produkcyjna identyfikatora. Buzz pozostaje w dużej mierze niezmieniony od koncepcji, które widzieliśmy od 2017 roku. Jest to dość konwencjonalny kształt jedno-box MPV z rakish przedniej szyby, podczas gdy VW twierdzi, że współczynnik oporu 0,29cd, który pomaga zwiększyć wydajność.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *