Mercedes zdziwił nas niedawno nową całkowicie elektryczną limuzyną, EQS. Oto nasz pierwszy podgląd siostrzanego modelu, EQS SUV, który zadebiutował jako koncepcja Maybacha na Monachium Motor Show.
Koncepcja Mercedes-Maybach EQS jest implikowana, aby zaprezentować projekt SUV EQS, wraz z wyjątkowo luksusowymi i zrównoważonymi zabiegami, które pojawią się na jego pochodnej Maybach. Na zewnątrz ma ogromną przednią kratkę, ultra-solickie reflektory i szczególną dwukolorową kolorystykę Maybacha w czarno-czerwonej metalowej farbie.

Nowy 2023 Mercedes Eqe SUV złapał testy sezonu zimowego w Szwecji

Inne na zamówienie funkcje luksusowej sub-marki obejmują chromowane paski pinowe, duże 24-calowe felgi aluminiowe i detale na płytkach biegowych u podstawy próg, wraz z czujnikami w drzwiach kierowcy, które otworzą ją automatycznie w miarę zbliżania się szofu . Tylne drzwi można również otwierać zdalnie.
8

Wewnątrz koncepcja ma kilka funkcji z najnowszej klasy S, w tym parę foteli „pierwszej klasy” z tyłu, a także wysokiej klasy system rozrywki domowej i „wkładka wazonu” w tunelu centralnym. Układ zawiera obszar przechowywania, który może pomieścić składane stoły, pudełko szampana lub jednostkę chłodniczą. Mercedes twierdzi, że dodatkowa wysokość siedzenia dozwolona przez korpus SUV -a pozwala na większe cielę spoczywają na siedzeniach niż na konwencjonalnej limuzynie.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Z przodu istnieje ogromny ekranowy ekran MBUX, wraz z grafiką specyficzną dla Maybacha, która praktycznie rozciąga się na całą szerokość pulpitu nawigacyjnego. Zawiera 12,3-calowy ekran OLED dla przodu pasażera, dając im własny obszar wyświetlania i kontrolny. System wykorzystuje technologię śledzenia wzroku, aby przestrzegać wytycznych dotyczących korzystania z ekranu; Jeśli wykryje szofer, patrzy na wyświetlacz pasażera, przyciemnia pewne rodzaje treści, które byłyby zabronione.
Mercedes ujawnia samochód jako koncepcję i jako taki, niechętnie specyfikacji technicznej, ale firma potwierdziła, że ​​ma na celu zasięg WLTP 600 km (373 mil) między opłatami. To około 100 mil niż sedan EQS, ale przynajmniej SUV praktycznie podzieli się możliwości szybkiego ładowania tego samochodu.

SUV EQS ma zostać produkcyjny w 2022 r. Jako model Mercedesa. Ale firma potwierdziła również, że nastąpi wydanie Maybacha, a do 2023 r. Jest prawie w sprzedaży.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie najnowsze z tegorocznego programu samochodowego w Monachium…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *