w tym tygodniu oznacza wyjątkowy kamień milowy dla Car Express, ponieważ opublikowaliśmy naszym 1500. wydanie. Ponieważ w 1988 r. Prowadziliśmy metodę w brytyjskim wydawnictwie motoryzacyjnym z naszą regularną mieszanką wiadomości, a także testów.
Jak pokazuje nasz felietonista Mike Rutherford w tym tygodniu, na przestrzeni lat wiele się zmieniła. Podejrzewam jednak, że to mało narybku w porównaniu z tym, co można znaleźć w ciągu następnej dekady. Coś, co zostało mi ponownie wzmocnione w zeszłym tygodniu, kiedy spędziłem popołudnie z Carlosem Tavaresem, wizjonerskim dyrektorem generalnym Peugeot, Citroen i właścicielem Vauxhall PSA.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• „Wielu powiedziało, że ujawnienie samochodu nie trwałoby 15 problemów, nieważne 1500”
Tavares nadał ton postępowania, gdy przyznał, że PSA nie chciał już być rozumiany jako „najnowocześniejszy producent pojazdów”, jednak podobnie jest „wydajnym dostawcą mobilności”. Wcześniej słyszeliśmy ten czat, jednak skala aspiracji PSA zapiera dech w piersiach.
Pewnie po prostu nie ma ani jednego kawałka ciasta Tavares nie chce jego palca. Zostałem wprowadzony do programów wypożyczalni EV, rowerów, a także skuterów, aplikacji, które umożliwiają naprawom oferty pracy, nowych cyfrowych platform do zakupu lub zakupu lub Oferuj wykorzystywane samochody, pomysłowe koncepcje e-commerce, a także więcej.
Dlaczego to wszystko ma znaczenie? Cóż, jest to szczególnie odpowiednie, pod warunkiem, że publikacja raportu w zeszłym tygodniu przez analityka IHS Markit, że przewiduje, że sprzedaż samochodów ma spadnie z 80 milionów rocznie do 54 milionów w ciągu najbliższych dwóch dekad w Europie, USA, Chinach, a także Indiach, a także Indiach Urbanizacja oraz digitalizacja patrz, jak ludzie akceptują usługi samochodowe na żądanie. Krótko mówiąc, producenci pojazdów będą musieli zrobić znacznie więcej niż robić samochody.
I nawet w tym obszarze modyfikacja zbliża się szybko, ponieważ Tavares ostrzegł dokładnie, w jaki sposób autonomia może ograniczyć demokrację osobistego transferu samochodu z powodu kosztów technologii. Nagrywanie rzeczy.
Jednak ewoluuje, jedno jest pewne. Szybkość modyfikacji producentów pojazdów, a także osób w związku z naszymi następnymi 1500 problemami znacznie przewyższy to, co już widzieliśmy – naprawdę interesująca perspektywa.
Czy jesteś podekscytowany przyszłością motoryzacji? Zrozumiemy w komentarzach poniżej.

Świętując 1500 problemów samochodu Express
Najlepsze 1,5-litrowe pojazdy z przeszłości, a także obecne pojazdy za 1500 GBP lub ulepszenia pojazdów: Pełna metamorfoza pojazdu za 1500 £ opinion: „Powiedzieli mi, że AE nie przetrwałaby 15 problemów, nie wspominając o 1500„ Opinia: ” do następnych 1500 problemów, a także zróżnicowanej przyszłości ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *