Lamborghini ujawnił Roadster Aventador na pokazie samochodowym Frankfurt, przynieś etykietę kosztową 251 462 funtów, a także mieszkanie 6,5-litrową naturalnie dążającą do V12 V12 z 730BHP, a także 730BHP jako 690 nm momentu obrotowego.
Wyposażony w napęd na cztery koła, Aventador S Roadster zrobi 0-62 km / h w 3,0 sekundy, jedną dziesiątą wolniej niż wersja Hardtop dzięki ładowaniu o wadze 50 kg dodanej przez wysuwany dach. Jednak maksymalna prędkość 217 km / h pozostaje taka sama.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze supersamochody do zakupu
W ramach ulepszeń dokonanych w obsłudze Aventadora ta wersja S zawiera nowe aktywne zawieszenie, nowe sterowanie na cztery koła, a także nowy tryb jazdy ego-wcześniej widziany na coupe. Wszystkie te modyfikacje są zadeklarowane w celu wyostrzenia odwrócenia Aventadora, a także zwiększenie reakcji podczas jazdy.
19

Aby zagwarantować modyfikacje biegów pasują do dużych prędkości reszty samochodu, siedmiobiegowej skrzyni biegów Flappy-Paddle przekładni w mniej niż 50 milisekundach. Na szczęście drobna dostrajowa wydajność S Roadster jest standardowo połączona z hamulcami ceramiki węglowej.
Tymczasem program personalizacji AD Personam Lamborghini oferuje niekończącą się perspektywę dla właścicieli do dostosowania swoich samochodów. Sam system dachowy jest zdejmowanym hardtopem, który jest przechowywany w przednim bagażniku – ważącym zaledwie 6 kg – a także może być spersonalizowany w środku, a także na zewnątrz, od wyborów od błyszczącej powierzchni zewnętrznej włókna węglowego po wnętrze Alcantara.
Lamborghini również zawierał Apple CarPlay jako standard, który przeszedł z cyfrową deski rozdzielczej TFT. Oczekuje się, że pierwsze dostawy będą wylądować w lutym 2018 r., W samą porę kwietniowych pryszniców …
Czy wybrałbyś coupe nad Roadsterem? Pozwól nam zrozumieć w komentarzach poniżej!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *