Fiat ogłosił specjalną edycję Crossover Panda we współpracy z aplikacją nawigacyjną smartfona Waze.
Waze umożliwia szoferom zapobieganie ruchom internetowym lub zamknięciom drogi poprzez wykorzystanie danych online, a także sugerowanie alternatywnych tras do kierowców. O wiele ponad 100 milionów osób korzysta z aplikacji na smartfony.
W Panda Waze aplikacja nawigacyjna została zintegrowana z systemem informacyjno -rozrywkowym UConnect, który może być również zarządzany za pomocą smartfona. Waze można wyświetlić na podstawowym ekranie samochodu z instrukcjami ścieżki, a także szacowanego miejsca docelowego.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Przegląd Fiat Panda
Jeśli paliwo jest wyczerpane lub zostanie wykryte niskie ciśnienie w oponach, na ekranie smartfona pojawi się ostrzeżenie, a także osoba może wybrać jedną z najlepiej kosztownych stacji wypełniających lub wybrać z najbliższych warsztatów używanych przez aplikację Waze.
Projekt oparty jest na Krzyżach Panda, więc ma znacznie bardziej wytrzymały styl, a także wygląd sztucznego. Naklejki Waze zostały dodane do przedniego zderzaka, a czarne zarysy zostały dodane do batonów dachowych, lusterek drzwi, a także uchwytów. Jest zasilany przez 1,2-litrowy silnik benzynowy Fiata 69 KM.
Aby uzyskać znacznie więcej wiadomości Fiat, a także recenzji, przejdź do naszej oddanej strony centrum tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *