Kolejny wzrost sprzedaży nowych samochodów w Wielkiej Brytanii w listopadzie przyjął łączną liczbę ostatnich dwóch milionów 2013 roku.
Znakomity miesiąc, w którym zarejestrowano 159 581 samochodów, był najlepszy, ponieważ w 2004 r. I stanowił siedmioprocentowy wzmocnienie roku do roku.
Dalsze wyniki sugerują, że sprzedaż nowych samochodów w tym roku osiągnęła 2,1 miliona, już znacznie więcej niż całe rejestracje z 2012 roku.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Towarzystwo producentów i handlowców (SMMT) ustanowiło w październiku nową roczną prognozę wynoszącą 2,25 miliona, a branża jest w stanie go spełnić.
Mike Hawes, dyrektor generalny SMMT, powiedział, że liczby były „ogromnym sukcesem”.
„Ponieważ gospodarka Wielkiej Brytanii wygląda coraz bardziej pozytywnie, możemy spodziewać się silnego popytu na nowe samochody w 2014 r., A wolumeny są dopasowane lub przewyższające osoby widziane w tym roku” – dodał.
Ford Fiesta i Ford Focus były najpopularniejszymi zakupami po raz kolejny, podczas gdy prywatna sprzedaż wzrosła o ponad 7 000 od listopada 2012 r.
Sprzedaż biznesu i floty pozostała stabilna.
Inne popularne nowe samochody w listopadzie to Vauxhall Corsa, Astra i Insignia, podczas gdy Nissan Qashqai również wykazywał silną sprzedaż.
Sprzedaż samochodów elektrycznych nadal się poprawi, podczas gdy samochody alternatywne stanowiły 1,4 procent nowego rynku samochodów w 2013 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *