Vauxhall będzie sprzedawać tylko samochody elektryczne baterii od 2028 r. Marka planuje przejść cały skład produktu na technologię Zero Emissions siedem lat przed terminem rządu na zakończenie Sprzedaż modeli spalania i hybrydowego.
Wiadomość następuje po ogłoszeniu 1 marca, że ​​spółka macierzysta Vauxhall, grupa Stellantis, sprzedaje tylko w pełni elektryczne samochody w Europie do 2026 r., W ramach strategii Dare 2030. Jest to tworzone w celu zmniejszenia śladu węglowego gigantycznego produkcji o 50 procent.

Recenzja Vauxhall Corsa-E

Popularne modele, w tym Vauxhall Crossland, Vauxhall Insignia i Vauxhall Astra Sports Tourer, otrzymają w pełni elektryczne układy napędowe. Dołączy do nich także powracająca tabliczka znamionowa Manta z 2025 r., Która prawdopodobnie pojawi się w eleganckim SUV -ie.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Producent będący własnością Stellantis powiedział w oświadczeniu, że Vauxhall ma „misję elektryzacji Wielkiej Brytanii i dostarczenia samochodów, które doskonale zaspokajają potrzeby kierowców”. Ogłosił również, że jego modele EV będą oferować zasięg jazdy od 310 do 497 mil, podczas gdy szybkie ładowanie byłoby „najlepsze w swojej klasie” z możliwością dodawania 20 mil zasięgu na minutę.
Vauxhall sprzedaje obecnie modele w pełni elektryczne, w tym Supermini Corsa-E, crossover Mokka-E The Combo-E Life i Vivaro-E Life, a bateria elektryczna Hatchback Vauxhall Astra-E jest zbliżająca. Obecne ogłoszenie wskazuje astrę z silnikiem spalania, zarówno w Hatchback, jak i Sport Touret Guise, a Grandland SUV z Plug-In Hybrid-E Vauxhall zostanie wycofany przed terminem.
Teraz przeczytaj wszystkie aktualne wiadomości na temat planów Stellantis, aby przejść do całego elektrycznego w Europie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *