Bentley ujawnił wyjątkową edycję specjalną Bentayga autorstwa Mullinera, pod wpływem bogatej historii jeździeckiej w Wielkiej Brytanii. Specjalny SUV Bentley Bentayga, który jest namalowany w bogatym brzmieniu „lśniącego świerku” (który wygląda bardzo jak British Racing Green), działa jako wydarzenie partnerstwa Marque z klubem Jockey – organizacja, która prowadzi wiele z wielu z Najważniejsze wyścigi wyścigowe w Wielkiej Brytanii.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Specjalna Bentayga wykorzystuje 4,0-litrowy silnik wysokoprężny V8 z podstawowego zakresu, tworząc 429 KM, moment obrotowy 900 Nm, a także może napędzać duży SUV do 60 km / h z zatrzymania w ciągu zaledwie 4,6 sekundy.
• Najlepsze wysokiej klasy pojazdy w sprzedaży
Jednak podczas gdy mechanicy pozostają takie same, wnętrze tego mullinera, wyładowanego pojazdu, jest bardzo specjalnie na zamówienie. Na początek Tweed został wykorzystany do wyciągnięcia części kabiny, a także jest to uzupełniane przez kontrastowe ekologiczne dla kumbryjskie, a także odcienie skóry siodłowej wykorzystywane do siedzeń, deski rozdzielczej, a także obszarów konsoli centralnej.
4

Przed kierowcą zamiatając się fornir z orzechów włoskich Burr, który zadeklarowany jest odzwierciedleniem stylu kilku ramek fotograficznych w osobistych pokojach klubu dżokeja. Również fornir ma również złotą grafikę koni, przypominającą mieszkańców stylu tej eleganckiej edycji specjalnej Bentayga. Jeśli chodzi o zewnętrzną stronę, istnieje wyjątkowo odróżnienie wysokiej klasy SUV-a od innych Bentaygas, a także znajduje się na 21-calowych czarnych aluminiowych kołach.
Bentley Bentayga autorstwa Mullinera zostanie wystawiony na Bentley Pavilion podczas obchodów Cheltenham w 2018 roku w dniach 13–16 marca, a także (w momencie pisania), który został jeszcze sprzedany, może odkryć dom podczas festiwalu. Biorąc to pod uwagę, Bentley musi jeszcze ujawnić, ile ten ceniony pojazd będzie kosztował, a także z podstawowym dieslem Bentayga kosztującym 135 800 funtów, oczekuj, że ktokolwiek kupi go znacznie powyżej tego, że za wyłączność przyniesie SUV zorientowany na jeździelanej.
SUV -y z limitowanej edycji to jedna rzecz, jednak są najszybszymi SUV -ami na świecie? Kliknij tutaj, aby odkryć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *