Usterka licznika zatrzymuje pierwszą partię taksów zeroemisji przed wyjściem na ulice Londynu, dwa tygodnie po wprowadzeniu nowych wymagań zeroemisji na wszystkie nowe taksówki .
Od stycznia tego roku tylko taksówki z zdolnościami zerowej emisji mogą dołączyć do istniejącej floty 23 000 czarnych taksówek. Jedynym projektem upoważnionym do wykorzystania do tej pory jest TX Ecity z London Electric Automobile Business (LEVC).
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Nowa taksówka „TX” Electric London w cenie 55 599 £
Chociaż złożono wiele zamówień dla nowych taksówek odmiany wtyczki, tylko jeden z nich został licencjonowany do użytku, a żaden jeszcze nie przyniósł podróżnika na pokład. Dzieje się tak z powodu usterki aplikacji z miernikiem na pokładzie taksówek, z LEVC stwierdzając, że niektóre zamówienia będą powstrzymywane przez kilka tygodni, aż do firmy, a także jej dostawcy naprawić problem.
Rzecznik LEVC powiedział: „Sygnał z samochodów, a także liczniki nie są w kolejce, ponieważ pracujemy nad opcją naprawy tego problemu. Pracujemy nad uzyskaniem odpowiedniego konwertera, aby uzyskać licencję samochodów przez [ Transport do Londynu], a także do klientów. ”
Następnie firma dodała, że: „Dostawy zostały wstrzymane w wyniku nieprzewidzianego problemu ze zgodnością z licznikami taksówkami, a także taksówką. Problem jest rozumiany, a także zawiera komunikaty pulsowe wysyłane między samochodem, a także miernikiem.
„Mamy opcję, a także pracujemy z TFL, a także z dostawcami liczników trzecich, aby uzyskać zaktualizowane, autoryzowane liczniki, abyśmy mogli rozpocząć dostawy klienta na poważnie”.
Ecity 55 599 funtów jest opracowywane w Coventry, a także ma czystą odmianę elektryczną 70 mil. 1,3-litrowa przedłużacz odmiany benzyny zwiększa ogólną różnorodność samochodu do 400 mil.
Czy chcesz wypróbować nową taksówkę wtyczkową, kiedy wreszcie przyjedzie? Powiedz nam swoje przemyślenia w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *