Morgan wprowadza do współczesnego wieku 3-Wheelera: samego 3. Nowy samochód zamienia się w silnik motocyklowy V-Twin w poprzedniej wersji na 1,5 -Litre trzycylindrowy silnik Forda z praktycznie 50 procentami znacznie większą mocą i jest to pierwszy w historii Morgan, który zbudował monokoque podwozie. W Wielkiej Brytanii w Wielkiej Brytanii jest już w sprzedaży – ceny zaczynają się od 41 995 £ dla samochodu bazowego, chociaż kompleksowy program dostosowywania może z łatwością zawyżyć tę liczbę.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Poprzedni 3-Wheeler charakteryzował się miskorym silnikiem motocyklowym V-Twin, ale rygorystyczne zasady emisji sprawiły, że kontynuowanie takiego elektrowni. W rezultacie Morgan przyjął 1,5-litrowy trzycylindrowy z Forda za 3, który podyktował wiele nowego, podstawowego projektu.

Nowy Morgan plus cztery CX-T wychodzi z drogi jako rywal Ariel Nomad

Podczas gdy kształt łzy, wrzecionowe opony i odsłonięte mechaniki są znane, same 3 zostały zmodernizowane w niektórych obszarach z płynniejszym, wklęsłym powierzchnią ciała i zoptymalizowanym aerodynamicznie 20-calowym kółkami. Oczywiście montowany z przodu silnik V-Twin jest również widoczny pod jego nieobecność, z odlewaną aluminiową strukturą.
Silnik motocyklowy został chłodzony powietrzem, a nowa chłodzona wodą jednostka Forda wymagała dopasowania grzejników po obu stronach ciała. Projektanci Morgana przyjęli je jako cechy projektowe, dopasowując duże prostokątne ostrza boczne za przednimi kołach, aby je pomieścić. Można je wykorzystać do montażu stojaków bagażowych w celu dłuższych podróży, a dostępne są również kontrastowe ostrza boczne z dodatkowymi naklejkami.
25

Zamiast dużego montowanego bocznego układu wydechowego 3 Wheelera, SIEBKO 3 ma bardziej „armatę wydechową” przecinając tylną część nadwozia. Nowa przednia szyba (dostępna z żółtym odcieniem) została również zamontowana w celu mniejszego buforowania z prędkością, chociaż kupujący mogą bez niego obejść się i zamiast tego założyć gogle.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *