Nasi fotografowie szpiegowskie odkryli, że następny mały klapa zajmujący się arktycznym programem rozwoju, tym razem z elektrycznym układem napędowym. Wersja BMW Tiny z czwartej generacji będzie mniejsza w ramach przeprojektowania i jest oparta na nowej platformie elektrycznej wspólnie zaprojektowanej z chińską twórcą wielką ścianą.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

BMW ma nadzieję, że jego kompaktowy przeprojektowanie małego pozwoli mu ukraść kilka sprzedaży z nowego, czystego elektrycznego Fiata 500. Te obrazy pokazują, że jego stylizacja nie będzie miała tak samo retro, jak Fiat „Będę ewolucją małego włazu na obecną generacji, a nie wiernym powrót do oryginalnego projektu Issegonisa.

Odważna przyszłość Mini, która obejmuje małe MPV oparte na koncepcji Urbanaut

Reflektory i przedni zderzak są dość podobne do obecnego samochodu, dzieląc tę ​​samą bulwiasty styl. Jednak przednia szyba została nieco dalej, która może pomóc poprawić aerodynamikę i zmaksymalizować zakres wariantu elektrycznego.
Mini dało tylnej części włazu o wiele dokładniejszy. Pod kamuflażem ukrywa się nowy zestaw trapezoidalnych świateł ogonowych (które nie są już od wszystkiego, co widzieliśmy wcześniej), połączony świeżym elementem wykończeniowym biegnącym po klapie tylnej.
Przednie i tylne zwisy wyglądają znacznie krótko niż obecny model, ale jest całkiem możliwe, że rozstaw osi samochodu będzie taki sam jak jego poprzednika. Odległość między przednimi kółkami a kierowcą wygląda mniej więcej tak samo jak poprzednio, co zrzuca dość dużą wskazówkę na temat rozmiaru samochodu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *