Gran Coupe BMW 4 Series został ujawniony w Genewie-jest to czterodrzwiowe coupe, aby rywalizować z Audi A5 Sportback. Gran Coupe 4 serii zapewnia „elegancki wygląd dwudrzwiowej coupe z funkcjonalnością oferowaną przez cztery drzwi”, mówi BMW.
• BMW 4 Series Gran Coupe News and Reviews
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Podczas gdy jest identyczny długość i szerokość z Coupe z serii 4, system dachowy Gran Coupe jest o 12 mm wyżej i rozciąga się o 112 mm jeszcze więcej, pozostawiając znacznie więcej miejsca na tylnych pasażerów i tworząc bardziej sportowy profil niż salon z serii 3.
Karta telefoniczna Gran Coupe jest jednak standardową automatyczną tylną klapą, którą można otworzyć konwencjonalnie lub machając stopą pod tylnym zderzakiem. Ujawnia przestrzeń bagażnika 480 litrów – 35 litrów znacznie więcej niż w coupe, identycznym z salonem z serii 3 i 40 litrów na trasie 3 serii. Upuść 40:20:40 Składane tylne siedzenia, które wspina się na 1300 litrów – 320 litrów znacznie więcej niż w A5 Sportback.
• Recenzja serii BMW 4
Tylna ławka jest znacznie bardziej przychylna dla pasażerów niż w coupe, z kilkoma mm o wiele więcej miejsca do przodu i miejsca dla trzech … tylko. Więc podczas gdy coupe jest czteroosobowym, BMW nazywa Gran Coupe 4+1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *