Peugeot uruchomił nowy, czysto elektryczny e-rifter w Wielkiej Brytanii. Jest wyceniony na 30 375 funtów, w tym grant rządowy w wysokości 2500 funtów wtyczki, i jest stworzony, aby rywalizować z takimi jak Renault Kangoo ZE i nadchodzące Mercedes EQT.
Standardowy sprzęt do podstawowej e-rifter Premium Premium obejmuje 16-calowe felgi aluminiowe, lampy do jazdy w ciągu dnia LED, przednie lampy przeciwmgielne, czarne dachy, elektrycznie składane lusterka drzwi, tylne szkło prywatności i otwierające okno tylnej klapy.

Najlepsze elektryczne SUV -y do zdobycia teraz

Obejmuje również przednie i tylne czujniki parkowania, ostrzeganie z odlotu i wspomaganie wzgórza. W przeciwieństwie do życia Vauxhall Combo-E, które dzieli tę samą platformę, e-rifter otrzymuje również 180-stopniową kamerę odwracającą jako standard.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Wewnątrz kupujący dostają skórzaną kierownicę, klimatyzację, automatyczne lusterko docierające, 10-calowy zestaw instrumentów cyfrowych i ośmiocalowy system informacyjno-rozrywkowy z Apple CarPlay i Android Auto. Istnieje również system rozpoznawania głosu, który może odbierać polecenia dla mediów, nawigacji i połączeń telefonicznych.
Za 32 375 £ kupujący mogą również mieć rozstaw długotrwałe, siedmiomiejscową wersję e-riftera, ale tylko w wykończeniu premium Allure. Opcja zwiększa całkowitą długość MPV z 4,4 metra do 4,75 metra, co według Peugeot pozwala wystarczająco dużo miejsca na transport przedmiotów do trzech metrów długości w pojazdie.
10

Powyżej E-Rifter Allure Premium znajduje się wariant GT wyceniony od 32 455 £. Ulepszenia w stosunku do bardziej przystępnego modelu obejmują 17-calowe felgi aluminiowe, specjalną kratkę chłodnicy, błyszczące czarne lustra drzwi i kilka nowych płyt poślizgowych dla przednich i tylnych zderzaków.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *