Volkswagen ujawnił, że nowy Touareg trzeciej generacji jest teraz w sprzedaży w Wielkiej Brytanii, w cenie 51 595 funtów za touareg SEL 3.0-litrowy V6 TDI, z R- R- Modele technologii linii i linii R-line wychodzą z zakresu.
Podstawowy model SEL jeździ na 19-calowych kołach jako standard, a także nawigację i siedmiocalowy ekran dotykowy. Adaptacyjne reflektory, reflektory LED i tylne światła, aplikacje Bluetooth The Smartphone Link i szerokie gamę funkcji obsługi szofeurów jest standardowo wyposażona.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Nowy przegląd prototypu Volkswagen Touareg
Model R-line jest wyceniony na 55 905 GBP, z bardziej sportowym wyglądem, szklanym panoramicznym systemem dachowym i 20-calowymi kółkami. Odwracająca się kamera wideo jest standardowa, ale wyświetlacz pozostaje o siódmym wieku.
Jedynym samochodem wyposażonym jako standardem w nowej konfiguracji informacyjno-rozrywkowej Innovision w Touarega, składającym się z ogromnego 15-calowego wyświetlacza obok 12,3-calowego cyfrowego tablicy instrumentów, jest samochód technologiczny R-Line, od 58 195 GBP. Tylko jeden silnik – ten olej napędowy o mocy 282 KM – jest teraz dostępny.
VW twierdzi, że nowy Touareg jest teraz o wiele bardziej przydatny niż wcześniej, debiutuje najnowszy 15-calowy innowacyjny system informacyjno-rozrywkowy kokpitu i jest znacznie bardziej wydajny dzięki szeregu nowych silników V6 i V8. W drodze jest również model hybrydowy wtyczki paliwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *