Bentley planuje wersję wydajności swojej mulsanne i można ją było zobaczyć już w Paris Motor Show w październiku. Rozmawiając z Automobile Express na Festiwalu Prędkości Goodwood, powracający dyrektor generalny Wolfgang Dürheimer powiedział: „Zobaczymy rozwój Mulsanne na pokazach motoryzacyjnych w 2014 roku”.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Dzięki niedawnemu sukcesowi Bentleya w GT3 Racer w serii Blancpain i odsłonięciu Bentley GT3-R w Goodwood, Smart Money znajdują się w gorącej wersji Mulsanne, aby dodatkowo pozycjonować Bentley jako markę „luksusową”.
Według osób z zewnątrz, wyjątkowy przyjęcie GT3-R w Goodwood dało firmie zaufanie do wypowiedzenia z dodatkowymi modelami wydajności.
Nowa Mulsanne utrzyma dobrze ustaloną 6,75-litrową podwójną turbo V8, ale spodziewa się, że moc zostanie zwiększona z 505 KM do bliżej 550 KM, podczas gdy czas 0-62 km / h musi spaść poniżej 5,0 sekundy-całkiem wyczyn dla samochodu ważył się dobrze Dwie tony. Muszą jednak zastosować pewne procedury oszczędzania masy, a także poprawki podwozia, aby uzyskać bardziej responsywny charakter.
Dürheimer powrócił do Bentleya po nieobecności dwóch lat, podczas którego powiedział, że firma się zmieniła. „Bentley jest w ruchu, produkt jest silniejszy niż kiedykolwiek i jest nowy duch w firmie” – powiedział nam.
Ujawnił również, że jedną z jego pierwszych miejsc pracy w nowej roli było wykonanie jazdy próbnej w prototypowej wersji nowego SUV -a: „Wydaje się to w 100% jak bentley zza kierownicy z naprawdę potężnym uczuciem”, naprawdę potężne uczucie ” powiedział.
W wyniku zbudowania nowego SUV-a w fabryce Bentley w Crewe zostanie utworzone 1000 miejsc pracy, a 400 z nich jest wewnętrznie, a reszta w brytyjskich dostawcach. SUV zobaczy wzrost produkcji Bentleya z dzisiejszych 10 000 samochodów rocznie do ewentualnej w sumie 15 000.
Wydajność dealerów Bentleya była również badana, a Dürheimer powiedział, że opracowano nowe wrażenia z salonu, zapoczątkowane przez nowy obiekt tuż przy drodze z fabryki Crewe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *