Bentley planuje przywrócić Azure Cabrio i Brooklands Coupe, według dyrektora generalnego firmy Wolfgang Durheimer. Istnieją plany o wiele więcej odmian kontynentalnych, a także różnych hybryd.
Durheimer powiedział: „Jestem naprawdę przekonany, że mamy duże szanse na nasze istniejące linie projektowe. W Crewe wykorzystałeś do niezwykle wspaniałego kabrioletu o nazwie Azure – również mieliśmy go [koncepcja zamieniona w Mulsanne] jako ukryty pojazd w Pebble Beach w 2011 roku. Słyszę od naszych klientów, że istnieje wyjątkowe zapotrzebowanie na taki pojazd, jak to samo, jak ten pojazd, jako tak Cóż, jakbyśmy zrobili lazur, Brooklands po prostu przychodzi automatycznie. ”
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Oryginalny Bentley Azure został wprowadzony w 1995 r., W oparciu o flagowy Continental R, zanim został zastąpiony w 2006 roku nowym projektem wykorzystującym platformę Arnage w 2006 roku.
W ramach tego modelu drugiej generacji Bentley również wprowadził Brooklands Coupe z wykorzystaniem dokładnie tej samej platformy. Ten rodzaj odmiany trzy ciała dla obecnej Mulsanne jest wyraźnie tym, co Durheimer ma na myśli w nadchodzących latach. Rozumiemy również, że prędkość Mulsanne zorientowana na wydajność wynika z tego, że zostanie ujawniona na Paris Motor Show w październiku. Durheimer również zasugerował, że sześciocylindrowa Mulsanne może być na kartach dla Chin, mówiąc: „Prawie 100% nabywców Mulsanne w Chinach ma kierowców”.
Durheimer ma również plany na skład Continental, jednak nie byłby oparty dokładnie na tym, czym były. „Zidentyfikowaliśmy kilka nowych koncepcji instrumentów pochodnych na linii kontynentalnej” – powiedział.
Bentley chce również zminimalizować emisję, potwierdzając, że wersja jego nadchodzącego SUV-em z napędem silnikiem Diesla będzie kluczowa dla Europy. Durheimer również powiedział: „Chcemy hybrydy wtyczki w 90% odmiany przed końcem dekady”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *