Apollo Automobil ujawnił swój nowy Hypercar IE (Intensa emozione), ograniczony do bardzo ekonomicznej serii 10 jednostek. Pojazd jest próbą rywalizacji specjalnej egzotyki, takiej jak Ferrari Laferrari i Aston Martin Valkyrie.
Dosłownie zrównany z angielskim jako „intensywnymi emocjami”, został ustanowiony przez Apollo we Włoszech w celu przywrócenia połączenia między szoferem, a także pojazdem, które deklaruje, że został utracony z powodu zwiększenia istnienia autonomicznej technologii.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze hipercary 2017
Etos Apollo jest udowodniony pod maską. Zamiast inteligentnego turbo-hybrydowego układu napędowego, IE jest napędzany naturalnie aspirowanym silnikiem V12 o wodzie, ustanowionym we współpracy między Apollo, a także inną włoską firmą Autotecnika MotorI. V12 tworzy 780 KM, a także 760 Nm momentu obrotowego, a także ma czerwoną linię 9 000 obr / min. Na IE w IE oferowane są trzy tryby silnika do użytku drogowego, jazdy na stanowisko mokrej pogody, a także w trybie całkowitym do wybierania we wszystkich 780 KM.
29

Podwozie jest wykonane całkowicie z włókna węglowego, a monokoque, a także obramy obok ważenia zaledwie 105 kg. Cały pojazd ma krawężnik 1250 kg, a także prowadzony na oponach Michelin Sport Cup 2.
W wyniku lekkiego korpusu, a także wydajności silnika, 0-62 km / h zajmuje zaledwie 2,7 sekundy, a prędkość maksymalną wynosi 208 km / h. W porównaniu z rywalami hipercarowymi wydaje się nieco powolne, jednak IE jest wyposażone w zaawansowaną aerodynamikę, która zmniejsza maksymalną prędkość, jednak zwiększa wydajność na torach wyścigowych.
Ciało aerodynamiczne wytwarza 1350 kg siły docisku ponad 186 mil na godzinę z skutecznością aerodynamiczną, którą Apollo deklaruje, że jest lepszy dla pojazdu wyścigowego LMP2 niż w przypadku supersamochodu.
29

IE jest zgodne z koncepcją Arrow, która ma zostać w 2019 roku. IE jest drugim wejściem Apollo do świata Hypercar, ponieważ został zmieniony z Gumpert. Pod postacią Gumperta stworzył supersamochód Apollo, który ustanowił ówczesny rekord okrążenia pojazdu w Nurburgring w 2009 roku z czasem 7: 11.57.
Teraz z chińskim poparciem przeniósł zasoby z Niemiec do Włoch w celu uzyskania w celu ustanowienia Hypercar IE. Będzie miał etykietę kosztową w wysokości 2 milionów funtów.

Co robisz z Apollo Automobil IE? Zrozumiemy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *