zidentyfikowaliśmy już fasadnione testowanie Porsche Cayenne w Range-Topping Turbo S E-Hybrydowy wykończenia, a teraz nasze szpiedzy sfotografowali zaktualizowaną 4×4 w obu SUV i coupe potrafi przed jego zwolnieniem w tym roku. Te pojazdy przedprodukcyjne są o wiele ciemniejsze maskowane niż wcześniej, zapewniając bliższe spojrzenie na ulepszenia stylizacji Cayenne.
Reklama – krótki artykuł trwa poniżej

Z przodu zarówno SUV, jak i Coupe, większe, przekształcone reflektory zostały zamontowane, które integrują quadę Porsche Quad-Led Light Signature, wraz z nieco odwróconą grillem przedniej featuringiem cieńszych pojedynczych pasków. Maszynka została również poprawiona, a parę węższych taśmach wzdłuż jego długości, a dolny przedni zderzak wydaje się zyskał zestaw otworów wentylacyjnych w jego zewnętrznych skrajnościach.

Nowy 2023 Porsche 911 zidentyfikował z bardzo małym kamuflażem

Ponieważ ujawniły nasze poprzednie strzały szpiegowe, Turbo S-Hybrid Design przyjmie głębszy, dużo bardziej groźny aranżacji przedniej grilla i masywne 10-tłokowe zaciski hamulcowe pomalowane w kwaśnej zieleni. Te najbardziej aktualne zdjęcia wystawiają również nowy styl wieloosobowy ze stopu, który przyjedzie jako część liftingu.
Z tyłu Cayenne i Cayenne Coupe otrzymają przeprojektowane diody LED Ogona i nowego dyfuzora, z podstawowym położeniem substancji magazynowej płyty numerycznej poniżej klapy tylnej. Jedyną inną zmianą jest zmodyfikowana spoiler warg dla modelu Coupe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *