Electronic Stability Manage (ESC), a także jej funkcja w zatrzymywaniu dziesiątek niezliczonych zgonów została uznana za główną nagrodę na całym świecie.
ESC zdobył nagrodę Premier podczas corocznej nagrody Prince Michael Worldwide Road Security Awards w Londynie. To pierwszy raz, kiedy produkt innowacji zdobył najwyższe wyróżnienie w 30-letniej historii nagrody; W poprzednich latach rozpoznano kampanię, organizację lub grupę osób.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Nagroda Premier została szczególnie wybrana przez HRH Prince Michael z Kent w historii. Po udzieleniu nagrody Prince Michael powiedział: „Cieszę się, że mogę uznać ESC za innowację, która zrewolucjonizowała bezpieczeństwo samochodów”.
• Co to jest zarówno ESP, jak i ESC?
Po raz pierwszy założona przez Boscha, a także Mercedes-Benz na początku lat dziewięćdziesiątych, innowacja zdobyła nagrodę od czasu uratowanej przez niego liczby życia. Unia Europejska szacuje, że unikano 188 500 wypadków, w tym obrażeń, a także o wiele ponad 6100 osób uratowanych, biorąc pod uwagę, że ESC został wprowadzony w 1995 r.
Claes Tingvall, prezes sędziów Prince Michael Awards, wyjaśnił to jako „prawdopodobnie najskuteczniejszy rozwój bezpieczeństwa, biorąc pod uwagę ten trzypunktowy pas bezpieczeństwa”.
Odbyła się w Savoy Hotel w Londynie Strand, prezentacja Premier Award zastosowała się do 19 innych nagród, o których myślano o sędziowatym panelu, poniżej pięciu klasyfikacji opartych na pięciu filarach światowego planu na dekadę akcji: Zarządzanie bezpieczeństwem drogi, bezpieczniejsze Drogi, bezpieczniejsze pojazdy, bezpieczniejsze osoby, a także reakcja po krash. Ceremonię porównywano przez Adriana Walsha z Roadsafe, a także redaktor Redakcji Jamesa Batchelora z Automobile Express.
Wydarzenie w 2017 r. Oznaczało również 30 lat nagród. Książę dobrze ustanowił swój plan nagród w Wielkiej Brytanii w 1987 r., A także w ciągu ostatnich trzech dekad nagrody uznały, a także świętowały najbardziej imponujące przykłady światowego bezpieczeństwa drogowego, a także innowacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *