Po prowadzeniu prawie produkcyjnego prototypu flagowego Grand Cherokee Trackhawk można szczerze powiedzieć, że ten samochód potrzebuje znacznie więcej energii. Z praktycznie 700 KM i maksymalną prędkością 180 km / h, konwencjonalny Trackhawk jest jednym z najszybszych SUV -ów na rynku, ale teraz, wraz z wstawieniem silnika Hellcat Hellcat Hellcat o 6,2 litra V8, może zająć najwyższe miejsce.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Ta nowa wersja HPE1000 zawiera wiele aktualizacji, w szczególności nowy system doładowania, który wytwarza 14PSI wzrostu, aby zabrać Trackhawk z 697 KM i moment obrotowy 875 nm do 1 012 KM i 1314 Nm. Inne dodatki obejmują nagłówki ze stali nierdzewnej, zawór obejściowy o wysokim przepływie oraz ulepszone wtryskiwacze paliwa o wysokim przepływie i system indukcji powietrza.
• Najszybsze SUV -y na świecie
Pod względem liczb Hennessey Trackhawk jest imponujący. Czas 0-60 mil na godzinę trwa po 2,8 sekundy, a ćwierć mili odbywa się w 10,5 sekundy-w tym czasie luksusowy SUV uderza 133 km / h.
Konwencjonalny Trackhawk kosztuje około 60 000 GBP. Szczegóły dotyczące ceny wersji Hennessy nie zostały jeszcze wydane, ale przy podobnych pakietach aktualizacji dopasowanych do innych samochodów kosztujących około 45 000 funtów, prawdopodobne jest, że ten wariant może kosztować na północ 100 000 funtów. Jest mniejszy pakiet ulepszenia HPE850 dla tych, którzy nie chcą iść do tego skrajności.
Hennessey Trackhawk standardowo dostaje niestandardowe hamulce Brembo, a także wyraźne 20-calowe koła i opony Pirelli. Dodatki zewnętrzne Hennessey obejmują odznakę Hennesseya z tyłu i HPE1000 zasilane odznakami Hennessey z boku. We wnętrzu klienci otrzymują seryjną tabliczkę Hennessey HPE1000 podpisaną przez samego Johna Hennesseya, a także „zasilane przez Hennessey” maty podłogowe.
Jeep Grand Cherokee Trackhawk nie jest jedyną rzeczą, nad którą Hennessey pracował. Spójrz na jego Venom F5, który, jak twierdzi tuner USA, jest zdolny do 300 mil na godzinę …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *