Renault Megane E-Tech Electric otrzymał pełny pięciogwiazdkowy wynik bezpieczeństwa przez Euro NCAP, w pierwszym organu bezpieczeństwa pojazdu, w pierwszym organie bezpieczeństwa pojazdu Runda wyników testu wypadku dla 2022 r., Która również obejmowała wiele innych nowych modeli.
Volkswagen Taigo Coupe-SUV, a także liftowane supermini Polo, najnowsza iteracja Lexus NX, a także BMW 2 serii Coupe zostały ocenione przez ciało bezpieczeństwa wraz z Renault, a także wszystkie przyznane dokładnie tak samo pięć Star Security Ocena jako Megane E-Tech Electric.

Euro NCAP wprowadza pierwsze na świecie testy technologii wspomagania kierowcy

Natomiast coupe serii BMW 2-które zostało również umieszczone w swoich krokach przez Euro NCAP-zapewniło nadal szanowany wynik czterech gwiazd z pięciu gwiazd. Euro NCAP powiązało to częściowo z autonomicznym systemem hamowania awaryjnego samochodu, który odpowiednio przeprowadził scenariusze testowe, w tym pojazdy, a także pieszych, był mniej wydajny w okolicznościach, takich jak rowerzysta przechodzący drogę.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

W swojej ocenie Euro NCAP przyznał Megane E-Tech Electric najwyższej możliwej oceny, a pojazd osiągnął szczególnie dobrze dla ochrony podróżników. W kategorii dorosłych mieszkańców Megane uzyskał 85 -procentowy wynik, a wynik Traveller był jeszcze znacznie lepszy na poziomie 89%.
Pomoc bezpieczeństwa samochodu została dobrze oceniona na 79 procent, podczas gdy podatny wynik bezpieczeństwa indywidualnego drogi został oceniony na 65 procent. Dysponujący generał generalny Megane E-Tech Electric jest dostępny w wyraźnym kontraście z wynikami Euro NCAP Electric Renault Zoe Supermini, które zdobyły nagłówki, gdy został obniżony w grudniu 2021 r.
W tym teście Zoe przeprowadziła się słabo na całej tablicy (szczególnie w kategorii urządzeń bezpieczeństwa, gdzie uzyskała 14 procent), a także przyczyniła się do, że Zoe jest tylko trzecim pojazdem, który kiedykolwiek otrzymał zero-gwiazdkę Wynik bezpieczeństwa przez Euro NCAP.
W reakcji na wyniki testu wypadku Renault Zoe w 2021 r. Sekretarz generalny Euro NCAP, Michiel Van Ratingen, skrytykował Renault za „rozczarowujące wyniki” Zoe, mówiąc: „Cyniczne jest zaoferowanie konsumentowi przyjaznego budżetu eko-przyjaznego pojazd, jeśli kosztuje wyższe niebezpieczeństwo obrażeń w przypadku wypadku. ”
Teraz sprawdziłem najbezpieczniejsze pojazdy w sprzedaży w Wielkiej Brytanii tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *