Oficjalnie zakłada branża motoryzacyjna nazywa je „standardem” lub „powolnym/szybkim” publicznym punktami ładowania. ekscytujące, że nie. Ale są one ważne w parkach samochodowych, na ulicach, w supermarketach i gdzie indziej. Są to skromne maszyny i skromne miejsca, które naprawdę mogą wytwarzać lub łamać samochody elektryczne dla mas. Ale nie widzimy wystarczającej liczby takich ładowań. Są potrzebne w znacznie większej liczbie … ostre.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Faktem jest, że sieć konwencjonalnych publicznych punktów naładowania w Wielkiej Brytanii nie jest prawie nadążająca za wzrostem sprzedaży pojazdów elektrycznych lub zelektryfikowanych. Z tego powodu „system” jest mniej w stanie poradzić sobie dzisiaj niż, powiedzmy, rok temu. Szokująco, w 2021 r. Istnieje znacznie mniej powolnych/szybkich ładowarek na samochód wtyczki niż w 2020 r.

Gridserve ogłasza tratwę nowych piasty ładowania samochodów elektrycznych autostrady

Przez wiele południowej Anglii i znacznej części północy oczekuje się, że praktycznie 50 samochodów wtyczek będzie miała tylko jeden punkt opłat publicznych. Współczynnik samochodów wtyczek do konwencjonalnych publicznych ładowników, ostatnio „pogorszył się” tak niepokojąco, że z wiodących rynków EV w Europie i Azji Wielka Brytania jest obecnie „jednym z najgorszych”. To nie są moje fakty, liczby i bezpośrednie cytaty. Pochodzą one z Exed-Up Society of Motor Producers and Traders (SMMT), które najlepiej podnieść problem, i wskazują palce na nasz rząd, a także senny przemysł ładowania pojazdów. Oba nie dotrzymują tempa za pomocą wolumenu sprzedaży samochodów wtyczki, które są w nieskazitelnym zdrowiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *