Fisker zaczął rozszerzać swój zasięg modeli, gdy goni po koronie Tesli. American Electric Car Maker wypuścił już ocean, który w przyszłym roku pojawi się w Wielkiej Brytanii z ceną początkową 32 490 GBP.
Teraz firma ogłosiła swoje plany nowego, podstawowego samochodu elektrycznego o nazwie Pear (który jest akronimem stojącym dla „osobistej elektrycznej rewolucji motoryzacyjnej”). Produkcja ma się rozpocząć w 2024 r., A samochód jest już dostępny do zakupu w Stanach Zjednoczonych. Ceny EV zaczną się od 29 900 USD (około 22 000 GBP).

Ekskluzywny: Fisker do opracowania dwóch nowych samochodów elektrycznych w Wielkiej Brytanii

Specyfikacje są nadal cienkie na ziemi, ale Fisker powiedział, że gruszka będzie „cyfrowo podłączoną, kompaktową, pięcioprzepustową miastami”. Sądząc po tej krótkiej (i raczej agresywnej cenie), wygląda na to, że marka dąży do tego samego rynku, co Volkswagen ID.3 i podcinając nieco bardziej premium Tesla Model 3 i Polestar 2.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Samochód z zwiastuna Fiskera wygląda jak kompaktowy crossover. Mimo że jest to strzał z góry, możemy powiedzieć, że EV przyjmie kilka wskazówek stylistycznych od swojego większego rodzeństwa, dzieląc tę ​​samą zaokrągloną przednią powięź, krótką maskę, rozszerzone hable i płaski ogon. Odbicia z tyłu samochodu sugerują również, że będą miały podobnie duże tylne lampy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *