Mercedes After Mark Afterning Arm Brabus, zdobył już potężny E63 AMG, a także dodał o wiele więcej wydajności. Nazywany Brabus 850 6.0 Biturbo, jest oferowany jako salon lub posiadłość, a także zasilany przez ulepszony 6,0-litrowy podwójny V8 V8, który widzi, jak zasilanie wznosi się od 550 KM do 838 KM.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Brabus dostraja klasę E Mercedesa od prawie dwóch dekad, przy czym ten projekt Brabusa piątej generacji jest pierwszym, który wykorzystuje osiem cylindrów zamiast dwunastu. Znaczna podwyżka mocy była możliwa dzięki zwiększeniu przemieszczenia silnika z 5,5 litra we wspólnym E63 do 6 litrów w Brabus 850. Nowe wale korbowe, większe turbiny, a także kute pręty tłokowe również przyczyniają się do wzmocnienia mocy.
Ilość momentu obrotowego ustanowionego z nowego 6,0-litrowego silnika wzrosła znacznie ponad dwukrotnie więcej niż 720 nm samochodu. Obecnie przy 1450 Nm Brabus musiał ograniczyć liczbę do 1150 Nm w projektach showroom, aby pomóc zminimalizować lęk na całym układie napędowym.
Inne ulepszenia obejmują wysokowydajny układ wydechowy Brabusa, który wyłania się z tylnego dyfuzora z włókna węglowego. System jest wyposażony w aktywne zawory motylowe, które pomagają wyciszić nutę silnika, wybierając tryb „wracania do domu”, a także zapewniają pełną jedną klęską ścieżkę dźwiękową V8, wybierając „sport”.
Siedmiobiegowa skrzynia biegów MCT SpeedShift została również dostosowana, aby pomóc w obsłudze podwyżki mocy. Dostępna jest zarówno wersja Brabus 850 zarówno z tyłu, jak i 4 napęd na wszystkie koła, każda zdolna do sprintu 0-62 km / h odpowiednio w 3,7 sekundy, a także 3,1 sekundy. W zależności od opon 217 mil na godzinę jest możliwe do osiągnięcia.
Wewnątrz pikowana skórzana tapicerka na siedzeniach, karta drzwi, a także studnie stópowe mogą być ukończone w dowolnym kolorze, z dodaniem aluminiowych łopatek montowanych na kierownicy. Brabus 850 6.0 biurbo można kupić jako całkowitą ciężarówkę i ciężarówkę lub firma strojenia może przekonwertować dowolny rodzaj istniejącego Mercedesa E63 na dokładnie tę samą specyfikację.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *