Mercedes sięgają do tego ostatniego etapów rozwoju swojej marki New GLC SUV, który przybywa jesienią w tym roku z mocą hybrydową, nową konstrukcją i ponownym załadowanym wnętrzem z najnowszą technologią infotainment firmy. Nasze zdjęcia pokazują, że model poddawany końcowym testowaniu zimowych w Szwecji, gdzie jego wydajność, obsługa i komfort są walidowane w temperaturach podlewny.
Reklama – artykuł trwa poniżej

Jeśli GLC przekazuje te testy inżynierskie, następnie Mercedes rozpocznie się produkcję próbną, zanim samochód zostanie uruchomiony w dalszej części 2022. Do tej pory marka mówi, że GLC wykazał silną wydajność termiczną, izolacji i bezpieczeństwa hałasu, i jest jego “najbardziej dynamiczny SUV na dowolnym terenie “.

Nowy 2023 Mercedes EQE SUV złowiony testowanie zimowe w Szwecji

Nowy GLC wykorzystuje nową platformę MRA2 pożyczoną z najnowszej klasy C, co skutkuje ulepszonym opakowaniem, przestrzenią wewnętrzną i większym rozruchem 600 litrów. Będzie dostępny wybór wariantów łagodnych i wtyczek, począwszy od 2,0-litrowego czterocylindrowego silnika benzynowego, który wykorzystuje generator rozrusznika 48 V Łącznie 255BHP i 400 nm momentu obrotowego. Diesel jest jednostką o 2,0 litra, ponownie z 48 Volt technicznym, który produkuje 261BHP i 550 nm.
Te dwa silniki stanowią podstawę trzech modeli hybrydowych wtyczek – dwie benzyny i jeden olej napędowy – który będzie rozszerzany przez 134BHP, 440nm silnik elektryczny zintegrowany z 9-biegową automatyczną skrzynią biegów. Mercedes obiecuje czysty elektryczny zakres studni ponad 62 mil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *