Benfheads opłakujący upadek brytyjskiego pokazu motoryzacyjnego zostaną zwolnione, aby usłyszeć, że plany są wprowadzone do powrotu w 2016 roku.
Przemawiając wczoraj w corocznej kolacji nagród Guild of Motor Writers, HRH książę Michael z Kent ujawnił, że Wielka Brytania po raz kolejny będzie w stanie zorganizować pokaz motoryzacyjny, aby wziąć udział w europejskich pokazach organizowanych w miastach takich jak Genewa i Frankfurt.
Reklama – Post trwa poniżej

• LA Motor Show 2014: Podsumowanie wiadomości
Battersea Park został przeznaczony jako miejsce, a program ma się odbyć w maju 2016 r. Zielona technologia będzie naciskiem na pojazdy elektryczne i hybrydowe.
Ostatnim razem, gdy stolica grała w standardowym pokazie samochodowym w 2008 roku w Excel Center w London Docklands. Dowód gospodarczy został obwiniony za anulowanie programu 2010 i biorąc pod uwagę, że ówczesne wydarzenia w Goodwood – z ruchomym pokazem samochodowym – i Motorexpo w Canary Wharf zostały dobrze ugruntowane, które zebrały dobrą reputację.
Czy uważasz, że powrót brytyjskiego programu motoryzacyjnego jest dobrą rzeczą? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *