Honda Civic można teraz dostać z automatyczną skrzynią biegów w tandemie z zasilaniem diesla.
Wprowadzono na początku tego roku, 1,6-litrowy I-DTEC Diesel Civic ma teraz tylko z sześciobiegową ręczną skrzynią biegów wysyła do przodu do przednich kołach, ale to zmienione dzięki dodaniu dziewięciu prędkości automatycznej opcji.
Reklama – artykuł trwa poniżej

• Najlepsze rodziny Hatchbacks w sprzedaży 2018
Nowa transmisja, z dużym rozprzestrzenianiem się wskaźników, jest zdolny do pomijania biegów w celu poprawy gładkości i oszczędności paliwa. Wskazuje również, że Diesel Civic jest jedynym obywatelskim dostępnym z odpowiednią automatyczną skrzynią biegów – zarówno warianty benzynowe są używane tylko z podręcznikiem lub skrzynią biegów CVT.
1,6-litrowy jednostka I-DTEC produkuje 118BHP i 300nm momentu obrotowego, a dane dotyczące wydajności Honda roszczenia 0-62mph w 11 sekund i prędkość maksymalna 124 milmy. To niewielki deficyt wykonania w porównaniu do modelu ręcznego.
Gospodarki paliwowej też dipy. Civic Diesel Automatyczny jest oceniany w 68,9MPG, podczas gdy emisje wydechowe stoją przy 109g / km na pięciodrzwiowy hatchback, a 108g / km dla nowego, nieco więcej aerodynamicznych czterodrzwiowych salon, który właśnie przybył do Wielkiej Brytanii.
W przeciwieństwie do Hatchback, nowy kształt ciała nie jest zbudowany w Wielkiej Brytanii w zakładzie Swindon Hondy, ale raczej jest ustawiony w Turcji. Oba warianty są teraz w sprzedaży, dostępne z nowym automatowym automatem Diesla.
Przeczytaj nasz dokładny przegląd Hondy Civic …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *