Jeden z radości odbudowę lub przywracanie samochód ratownictwa wreszcie dotarcie do kierowania go na otwartej drodze. (To nasza ulubiona część całego procesu.), Ale niestety, nie można po prostu odjechać Body Shop dużo do zachodu słońca i cieszyć się nowo przebudowany pojazdu. Zamiast tego, trzeba zrobić to odpowiednio kontrolowane, zmienić tytuł i (podobnie jak w przypadku wszystkich samochodów) get it ubezpieczony.

Jest to prawdopodobnie najmniej część zabawy z pracy na pojeździe ratunkowym, ale nie martw się, jako część naszego Państwo zdobyć Car Salvage! co teraz? seria, bierzemy cię przez proces zaczyna swój samochód ratownictwa na drogach i zastanawianie się ten cały „street legal” rzeczy. Niestety, kończąc swoją pracę na fixer-górny Samochód uszkodzony nie wskazuje, można go prowadzić prawnie. Nadal musisz tego tytułu odbudowane.

Czym jest street legal?

Jeśli jest to Twoja pierwsza Samochód uszkodzony, lub jesteś po prostu wykorzystywane do prowadzenia swoich samochodów na terenie prywatnym, termin „street legal” może być trochę mylące na początku. Zasadniczo, w kupuj do prowadzenia pojazdów na drogach publicznych, musi spełniać pewne ujednolicone kryteria. (Jest to dlaczego nie widzimy pojazdy takie jak wózki golfowe na autostradzie).

Ponieważ różne stany i kraje mają różne prawa, mamy zamiar spojrzeć na kilka ogólnych wytycznych dla coraz Samochód uszkodzony na drogach w USA (jeśli nie jesteś w Stanach Zjednoczonych, można sprawdzić te środki na jak przejść o prowadzenia samochodu ratownictwa w Kanadzie i Europie. Jeśli mieszkasz gdzie indziej, wasze konkretne strony rządowe powinny być w stanie pomóc.) Naszym pierwszym krokiem jest zidentyfikowanie niektórych ustaw stanie przez samochód na drodze publicznej w danym obszarze i upewniając Twój build jest zgodny z prawem.

Oceniając swoje Zbuduj

Zł upewnić się, że samochód będzie nadaje się do jazdy, trzeba pewne ogólne elementy:

hamulce
zderzaki
Pokrywa silnika
klakson
Tablice rejestracyjne
Światła
lustra
reflektory
Pasy bezpieczeństwa
Kierownica
Opony
Przednia szyba
Wycieraczki

Poszczególne elementy tworzą zasadnicze wymagania bezpieczeństwa, które albo mocujące ciebie lub ostrzec innych kierowców. Niestety, choć poszczególne państwa stają się techniczny o umieszczeniu tych urządzeń.

Na przykład, nie można mieć swoje reflektory zbyt niski lub zbyt wysoki na samochodzie (a niektóre kraje nawet ograniczyć zakres kolorów, których można użyć dla reflektorów). Podobnie, w niektórych stanach nie można mieć żadnych barwienia okno na przedniej szybie. W innych krajach można, ale tylko do pewnego stopnia.

Tych w USA można sprawdzić federalne standardy bezpieczeństwa samochodowego silnika, aby zobaczyć standardy dla producentów. Będzie to szczególnie korzystne, jeśli tworzysz niestandardową robione build przy użyciu części samochodowych z wielu pojazdów ratowniczych.

Pierwsze swój samochód inspekcji i zmiana tytułu

Po zorientowali się, że samochód spełnia wymagania dotyczące jazdy po drogach publicznych, trzeba, aby ją odpowiednio sprawdzane i testowane. Zapewni to, że pojazd spełnia odpowiednie wymogi dla dróg publicznych (w tym standardów emisyjnych). Po zakończeniu inspekcji, będziesz mógł mieć tytuł uszkodzone zmienił się tytuł odbudowane.

W kupuj do kontynuowania tego, twój samochód ratownictwa będzie musiał przejść inspekcję pojazdu ratownictwa. Lokalny Departament of Motor Vehicles będzie miał właściwą formalności do wypełnienia. ale bądź przygotowany, że nie będzie w stanie prowadzić, aby to kontrola wykonywana tak musisz dostać samochód transportowane tam.

Gdy samochód przechodzi inspekcję uszkodzone i masz zmieniony tytuł, można go prowadzić jak normalny samochód. Niestety, mimo, że zadanie pochodzi z jednego dużo bardziej krok: ubezpieczenie.

Pierwsze Ubezpieczenia

Powszechnie przyjmuje się, że uzyskanie ubezpieczenia na samochód odbudowanej jest niemożliwe, ale to nie jest prawda. To prawda, firmy ubezpieczeniowe nie mogą przedłużyć pełne pokrycie, ale jeśli rozejrzeć można znaleźć zasięg, który pracuje dla budżetu i samochodzie. Jest to rynek kupującego, jeśli wiesz, czego szukasz!

Ostatnio dostał tytuł przebudowany? Może nadszedł czas, aby rozpocząć kolejny projekt. Znajdź swój następny samochodu ratownictwa Copart.com.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
LinkedIn.

Lubię to:
Jak ładowanie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *