BMW wydało zwiastun swojego nadchodzącego, zasilanego elektrycznie SUV IX1, który trafi do sprzedaży pod koniec przyszłego roku.
Nowy IX1 będzie punktem wejścia do elektrycznego SUV-a firmy Monachium, a także będzie siedział z najnowszą generacją X1 zasilanego lodem, co jest spowodowane debiutem jeszcze w tym roku.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

BMW zadeklarowało, że wszechstronny IX1 uderzy showrooms pod koniec 2023 r., W tym czasie będzie miała wiele rywali, od nadchodzącego elektrycznego SUV Alfa Romeo, Cupra Tavascan, Kia EV4, po istniejące Volvo XC40 P8 Recharge Jak Mercedes eqa.

Najlepsze nowe samochody i ciężarówki w 2023 roku, a także poza

To najnowsze zdjęcie pokazuje tradycyjne wskazówki stylizacji BMW, oprócz niektórych nowszych, które widzieliśmy już w innych elektrycznych BMW. Kratka nerkowa jest kwadratowa, a także ma mniejsze wymiary w porównaniu z nowym BMW i7, a także IX, a także otaczają je niebieska linia wykończenia, która jest podobna do i3. Jeszcze jedna niebieska smuga linuje dolne wentylację (prawdopodobnie zostaną uwięzione w IX1), a także istnieje charakter podwójny reflektor towarowy wykorzystywany w większości innych modeli BMW.
Obecny X1 otrzymał lifting średnio w 2019 r., Co oznacza, że ​​elektryczne IX1 będzie pisać część składu X1 nowej generacji, która ma być w przyszłym roku. Każdy rodzaj specyfikacji IX1 wciąż nie został potwierdzony, jednak spodziewamy się, że nowy projekt będzie oparty na mocno przerobionej wersji obecnej platformy UKL X1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *