Sony ujawniło drugą koncepcję samochodów elektrycznych i ciężarówek, Vision S 02, a także zweryfikował, że poważnie myśli o tym, że skończy się samochodem i producent ciężarówek.
Japoński gigant elektroniki zszokował program elektroniki użytkowej 2020 (CES), gdy wyciągnął wizję S, sedan Saloon S-Rivalling Design Tesla. Nalegał w tym czasie, że samochody i ciężarówka były testem czujnika, a także technologii 5G do pojazdu do pojazdu, chociaż prawda, że ​​pojazd został opracowany, a także zaprojektowany przez Magna Steyr w Austrii-firmie, która już była firma, która już była biznesem Opracowuje takie jak I -Pace Jaguara na kontrakcie – pokazał, że miało to potencjalne modelu dróg produkcyjnych.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Teraz, po dwóch latach testowania awansu wizji-S w Europie, a także w Japonii, Sony ujawniło Vision-S 02 w ramach prezentacji CES 2022. Jest to siedmiomiejscowy, czysto elektryczny SUV o długości 4,85 metra-więc byłby najbliżej projektu Tesli o wielkości. Sony zweryfikowało, że znajduje się na tej samej platformie, co salon Vision-S, a także wydają się to wspierać ograniczone specyfikacje techniczne ujawnione.

Najlepsze samochody elektryczne i ciężarówki do zakupu 2022

Podobnie jak wcześniejszy model, Vision-S 02 ma parę silników 200 kW, po jednym na każdej osi, więc zapewniłby napęd na cztery koła, a także zintegrowane wyjście 536 KM. Nie opublikowano żadnej liczby przyspieszenia, jednak Sony stwierdził w 2020 r., Że Vision-S może osiągnąć 62 km / h w mniej niż pięć sekund, a także wyższy SUV byłby wokół tej postaci. Stwierdza, że ​​nowy SUV ma maksymalną prędkość „większej niż 112 km / h”, jednak nie zweryfikował innowacji ani rozmiarów baterii ani nie zapewniał żadnego wskaźnika w zakresie samochodu.
9

Oficjalne zdjęcia pokazują, że Vision-S 02 ma podobne wskazówki w stylu wnętrza do oryginalnych Vision-S, z ekranem wysokiej rozdzielczości pełnej szerokości zamiast tradycyjnej powięzi, a także ekranami zagłówków dla pasażerów drugiego rzędu. W środku trzeciego rzędu znajduje się również kontroler obrotowy – potencjalnie umożliwiający osobom szóstym i siódmym siedzeniu do zarządzania funkcjami audio lub multimedialnymi.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *