Zmieniona wersja Porsche Panamera wylądowała na początku tego roku, przynosząc zaktualizowany styl, a także hybrydowy układ napędowy wtyczki, jednak Porsche jest już głęboko w ustanowieniu swojego następcy. Złapane testy w naszych ujęciach szpiegowskich, a także pokazane tutaj na specjalnych obrazach, MKII Panamera stawia styl na szczycie programu, biorąc motywację z koncepcji Rakish 2012 Sport Turismo.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Dyrektor generalny Porsche, Matthias Muller, nagrywał, krytykowając obecny samochód, szczególnie styl, mówiąc: „Były pewne błędy, a także zrobimy to lepiej … styl może być lepszy”.
8

Powszechnie powszechnie informowano, że kierownik stylu Porsche Michael Mauer dzieli opinię Mullera: „Musisz ją jednak uznać, że jest to także następca. Więc samochody i ciężarówka będą wyglądać inaczej, będą wyglądać lepiej, jednak zobaczysz, że to Panamera. ”
Jednak Mauer cieszy się, że nowa Panamera nadal dzieli opinię: „Chciałbym mieć samochody i ciężarówki, a także produkty, które polaryzują, zamiast być w porządku. Uważam, że to najgorsza rzecz dla produktu. ”
Na zewnątrz elegancka linia dachu reflektory „lodowe” zapożyczone z 918 Spyder, a także ogonowe światła z całej szerokości z pomysłu Turismo poprawi atrakcyjność wizualną Panamery. Wnętrze rozrzucone guziki zostanie wyposażone w panele wrażliwe na dotyk na konsoli środkowej, takie jak 918 Spyder’s Dash.
8

Pod skórą ewoluuje również nowa Panamera, wykorzystując nową wielomateriałową platformę MSB grupy VW, która również będzie stanowić podstawę Audi A8 Audi A8 nowej generacji.
Jest lżejszy i sztywniejszy niż podstawy obecnego samochodu, pomagając Panamera Dip znacznie poniżej dwóch ton, a także zostanie utworzony, aby uzyskać zaktualizowany hybrydowy układ napędowy.
Jeśli chodzi o resztę zasięgu silnika, rozeszła się skład silnika w turbodoładowaniu 911. Jest również prawdopodobne, że Porsche pójdzie dokładnie taką samą ścieżką z Panamą, poprawiając klimat gospodarczy, a także poprawę wydajności. Prawdopodobnie data sprzedaży w 2018 r. Z okazji w 2017 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *