Porsche ujawnił trio specjalnych edycji 911, które zostały opracowane w celu świętowania zwycięstw brytyjskich szoferów w Le Mans. Edycje Carrera 4 GTS British Legends są w sprzedaży w cenie od 122 376 £.
Niemiecki producent samochodów wziął flagę w szachownicę w trzech wyścigach wytrzymałościowych Le Mans 24 -HR z szoferami z Wielkiej Brytanii. Pierwszy był w 1970 roku, z Richardem Attwoodem na kierownicy Porsche 917. Racer Derek Bell MBE odniósł sukces w 1982 roku z Porsche 956, podczas gdy najnowszym był Nick Tandy, który wygrał wyścig 2015 w hybrydzie 919.
14

Na podstawie podstawowej Carrera 4 GTS dostępne są trzy brytyjskie edycje legend; Jeden dla każdego szofera zawierającego kolor zewnętrzny, a także barwę dla swojego samochodu wyścigowego. Richarda 911 ma czerwoną farbę Guard z białą barwą, 911 jest niebieski z białym, czerwonym i złotym naklejkami, podczas gdy 911 Nicka jest pomalowana na biało, a także szarą barwą. Znak Union Jack z podpisem kierowcy uzupełnia wygląd.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Dodatkowy zestaw dodany do każdej brytyjskiej edycji Legends obejmuje wykończenie wewnętrzne Alcantara, wyraźne maty podłogowe, a także detale, aktywne podawanie zawieszenia Porsche, a także dynamiczną kontrolę podwozia, która obniża pojazd o 10 mm.
Co według ciebie z 911 British Legends Editions? Zrozumiemy w komentarzach …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *