Kia zaktualizowała Venga Mini-MPV o nowym wyglądzie, zaktualizowanym wnętrzu, a także niektórych dodatkowych opcjonalnych dodatków. Został dziś ujawniony na Paris Motor Show, wyprzedzając sprzedaż w Europie na początku przyszłego roku.
Zmiany na zewnątrz obejmują większą kratkę z repozycjonowaną odznaką, a także nowy dolny przedni zderzak, który łączy mworowe z nowymi światłami do jazdy w ciągu dnia LED. Nowe chromowane wykończenia wyróżnia pojazd z tyłu, podobnie jak klastry światła LED, podczas gdy istnieją również nowe wzory kół ze stopu.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Felift Kia Rio 2015 ujawnił
Modyfikacje wnętrz obejmują ciemne metalowe wykończenie z jasnymi akcentami, a także nowe wzorce siedzeń, wszystkie opracowane w celu podniesienia jakości. Opcjonalny zestaw obejmuje teraz nową podgrzewaną kierownicę, a także zaktualizowany system nawigacji audio-video KIA, który ma siedmiocalowy wyświetlacz. Podobnie jest nowa kamera tylna.
• Ujawniono Kia Optima T-hybrid
Dokonano poprawek wydajności w całej różnorodności silników, aby pomóc pojazdowi zaspokoić standardy rozładowania euro v. Nowa technologia Stop-Start implikuje emisję CO2 dla 1,4-litrowego spadku wysokoprężności z 119 g/km do 114 g/km.
Ulepszona Venga, wyprodukowana na Słowacji, ma trafi do sprzedaży w Europie na początku 2015 r. Oficjalne ceny zostaną wkrótce ujawnione, chociaż prawdopodobnie pozostaną podobne do obecnego zakresu, który zaczyna się od 13 095 funtów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *