Volkswagen ujawnił plany, aby pojazdy nowej generacji były mądrzejsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze. Krótkie zostało przedstawione w niedawnej rozmowie innowacyjnej z szefem dynamiki jazdy marki, Karsten Schebsdat.
Pierwszym (i prawdopodobnie najciekawszym) postępem, jaki firma ma w pracach, jest nowy system steru w formie. Volkswagen nie zagłębił się tak głęboko w drobniejsze szczegóły dokładnie tego, jak to działa, jednak Auto Reveal rozumie, że system zastąpi swoją tradycyjną kolumnę kierowniczą czujnikiem za kierownicą, który kontroluje silnik elektryczny na stojaku.

Volkswagen potwierdza, że ​​Job Trinity wejdzie do produkcji w 2026 roku

Innowacja wyeliminowałaby fizyczne połączenie między kierowcą, a przednimi kółkami. Nie jest jednak pewne, czy system będzie działał zarówno w przyszłych samochodach i ciężarówkach spalania marki, jak i pojazdach elektrycznych, jednak prototypowy pojazd w klipu wideo firmy jest identyfikatorem 3-sugeruje, że system był przeznaczony dla EVS marki EVS marki .
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Volkswagen również pracuje nad nowym systemem podwozia, który deklaruje, że pojazdy nowej generacji będą wygodniejsze. Oprócz nie tylko dla EV, ponieważ innowacja wygląda na nową generację samochodów napędzanych spalaniem, ponieważ firma wykorzystuje obecny Arteon jako muł testowy dla technologii.
Firma nie zweryfikowała jeszcze dokładnie, jak działa jej nowe podwozie, ale, sądząc po materiale prasowym marki, system będzie działał niektóre czujniki skierowane do przodu, aby sprawdzić powierzchnię drogi, a także wstępnie ładować amortyzatory w odpowiedzi na warunki drogowe, Pomoc w wygładzaniu jazdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *