Audi ujawnił zaktualizowaną wersję swojej trzeciej generacji TT. Ujawniono 20. rocznicę słynnego samochodu sportowego Nowy model posiada subtelne przeprojektowanie i wiele silniej silników, podczas gdy ograniczona edycja specjalna łączy się z zakresem.
Dostępne jako zarówno Coupe, jak i Roadster przed uruchomieniem, TT otrzymuje nową trójwymiarową kratkę grzejnikową pojedynczą ramę i nowe wloty powietrza z przodu. Dostępne są już światła LED macierzy, a tylne lampy OLED pojawiają się na liście opcji po raz pierwszy. Nowe projekty wzorów na koła stopu, obok trzech nowych kolorów: Turbo Blue, Pulse Orange i Cosmos Blue.
Reklama – Post trwa poniżej

• Najlepsze samochody sportowe na sprzedaż
Zaktualizowany TT dziedziczy nową nomenklaturę Audi w celu odróżnienia trzech wariantów silnika; Podstawowy samochód Badged 40 TFSI wykorzystuje 194BHP 2.0-litr, podczas gdy 245-litr 245BHP znajduje się w 45 TFSI.
38.

TT S otrzymuje nawet dużo silnika silnika benzynowego 2,0-litrowego Turbo, ale ze względu na nową moc filtra cząstkowitego została przecięta z 306BHP do 302BHP. Dodatkowy 20nm momentu obrotowego widzi sprint 0-62mph Cut o jedną dziesiątą sekundy (obecnie 4,5 sekundy). TT S jest dostępny tylko z Audi Dual-Sprzęgła samochodowego i napędu QUATTRO na wszystkie koła. Audi osiła tt napędowy napędowy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *