, kiedy po raz pierwszy pominąłem koncepcję zapytania kilku najlepszych psów w produkcji pojazdów, sprzedaży detalicznej, a także przedsiębiorstwom sportów motorowych, aby głosować na najlepsze samochody i Ciężarówki roku zostałem ostrzeżony. Porada wyglądała trochę: zarówno projektanci, jak i inżynierowie będą głosować tylko na zaprojektowane pojazdy; Wysokie ulotki staną ukłonić wyłącznie zatwierdzenie produktów, które zbudowano; Dyrektorzy dealerów poczują się podłączeniem do wyboru sprzedawanych projektów; Kontynuując temat, chłopcy motorowi, a także kobiety skupiają się na twórcach, którzy ścigają się, a także ignorują tych, którzy tego nie robią.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Niewłaściwe, złe, złe, a także znowu złe. Spośród sędziów zaproszonych do głosowania na najlepsze samochody i ciężarówki roku (Best COTY) 99 procent zrobiło coś przeciwnego. Z jednym lub dwoma wyjątkami głosowali na innych – zwykle zaciekłych rywali. Podobnie bezinteresowni byli inni wyborcy z pokazu samochodowego, aukcji pojazdów, samochodów i klubu ciężarówek, a także światów konsultingowych. Oprócz prezenterów telewizyjnych, a także innych ekspertów medialnych na pokładzie (w tym redaktora naczelnego Steve’a Fowlera, a także Bit Ol ‘Me), a także wykorzystaliśmy prawdę, że my również byliśmy w 100 % za darmo Aby wybrać dowolny rodzaj nowych samochodów i ciężarówek, które lubiliśmy – niezależnie od ceny, rodzaju pojazdu i, co najważniejsze, dostępność (lub nie) w Wielkiej Brytanii.

Najlepsze elektryczne samochody biznesowe i ciężarówki 2022

Niektóre na całym świecie nagrody samochodowe i ciężarówki mają irytujący, niedemokratyczny „system” wykluczania pojazdów, ponieważ są równie drogie, nie opracowane w dużych liczbach lub są klasyfikowane jako quadrykle, a nie samochody. Ponieważ jednak takie zasady nie mają zastosowania do nagród Auto Nowe samochody i ciężarówki, nie mają one również lokalizacji w najlepszych samochodach i ciężarówkach roku, które działają na bardziej światowym etapie, z sędziami z Azji, Ameryki, Europy, Afryki a także Australasia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *