Volkswagen pozwoliło grupie swoich uczniów na pary golfów, a ich twórcze wysiłki zrodziły GTI Next Level i TGI GMOTION. Para koncepcji pojawi się na 37. festiwalu Worthersee w Austrii.
Następny poziom przenosi 2,0-litrowy silnik GTI i dodaje kute tłoki, ulepszone turbo, mocniejszy intercooler i ulepszenia do systemów wlotowych i wydechowych.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Golf GTI TCR, aby zadebiutować w 2018 roku
Zmiany powodują całkowity wynik 405 KM i 511 nm. Nie tylko silnik ma znacznie więcej mocy – tylne siedzenia zostały porzucone dla systemu dźwiękowego o mocy 2480 W i znacznego telewizora LED.
Zmiany stylizacji są równie ekstremalne. Biało-czarny schemat kolorów jest wyróżniony ręcznie malowanymi chevronami po bokach, a zamontowane są znacznie bardziej agresywne zderzaki i spódnice boczne. A jeśli uważasz, że felgi aluminiowe wyglądają znajomo, byłbyś idealny – to te same 20 -calowe przedmioty zamontowane w Audi R8.
Tymczasem koncepcja Golf TGI GMOTION opiera się na posiadłości golfowej i zyskuje poprawki inspirowane terenami. Zawiera okładziny nadwozia zaczerpnięte z golfa Alltrack, niestandardowe ochronę podłogową, podnośnik do zawieszenia 40 mm i pudełko dachowe. Konwersja napędu na wszystkie koła jest połączona z 1,5-litrową jednostką turbodoładowaną o pojemności 1,5 KM napędzanej gazem ziemnym.
Sprawdź najlepsze samochody, które Festiwal Worthersee miał do zaoferowania w 2017 roku…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *