Nissan ujawnił skład silnika w nowym Nissan X-Trail na pokazie motoryzacyjnym Geneva.
Nowy Nissan X-Trail oficjalnie zadebiutował na pokazie samochodowym Frankfurt w 2013 roku-i trafi do sprzedaży w lipcu 2014 r. 4×4 otrzymuje nowy wygląd inspirowany popularnymi modelami marki Qashqai i Juke, a także szereg wysokości High AIDS Driver.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Wystąpi z 1,6-litrowym turbodieslem DCI, oferującym moment obrotowy 128 KM i 320 nm, i będzie dostępny w napędu na dwa i cztery koła. Nowy X-Trail będzie jednym z najbardziej wydajnych samochodów w klasie, emitującym 129 g/km CO2 w formie napędu na dwa koła, co powinno przełożyć się na ekonomię prawie 60 mpg.
Do zakresu w 2015 r. W 2015 r. W 2015 r. W 2015 r. W 2015 r. W 2015 r. W 2015 roku zostanie dodany silnik benzynowy z turbodoładowaniem DIG-T DIG-T.
Wybra się w trzech poziomach wyposażenia: Visia, Aceenta i Tekna. Wszystkie samochody otrzymają klimatyzację, felgi aluminiowe, sześć poduszek powietrznych, lampy do jazdy w ciągu dnia LED, pięciocalowy wyświetlacz komminowy kolorowy, Bluetooth z mikrofonem, kontrola rejsu i ograniczenie prędkości, wspomaganie wzgórza, śledź mnie światła domowe i system deski bagażowej.
Szef Nissana, Carlos Ghosn, powiedział Auto Express, że X-Trail zostanie zbudowany w pięciu roślinach na całym świecie i sprzedany na ponad 100 rynkach. „To dla nas kolejny model segmentu, taki jak Juke i Qashqai” – dodał.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *