Podczas testowania nowego 5-drzwiowego maleńkiego wokół wspaniałych dróg Oxfordshire natknąłem się na osobę z widocznym zainteresowaniem marka – lub przynajmniej tego, czym jest …
„To nie jest odpowiedni mini, prawda?” zapytał mnie. Chciałem zasugerować, abyśmy wybrali się na drodze do małej fabryki w Oksfordzie, a także może zapytać o to samo troskę o jednego z olśniewających pracowników, którzy opracowali pięciodrzwiowe samochody i ciężarówkę, z którą byłem. Ich odpowiedź byłaby dokładnie taka sama jak moja – tego programu jest.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Pomyśl o tym w ten sposób: gdyby oryginalny malulny został opracowany przez firmę, która miała środki, a także finanse, aby nieustannie go ustanawiać, jak powinno być, podejrzewam, że byłby to niezwykle podobny samochody i ciężarówka – Oprócz różnorodności projektowej – tego, czym jest dzisiaj. Niezależnie od tego, czy lubisz BMW, czy niemiecki, niemiecki biznes zrobił olśniewające rzeczy z marką, a także nadal będzie to robić.
Oprócz prowadzenia nowego pięciodrzwiowego, a także zapewniania mu ciężkiego treningu z większym, o wiele potężniejszym, a także o wiele kosztownym golfem VW, w tym tygodniu również informowaliśmy o niewielkiej wiadomości, że niewielki mini-zapowiedziany przez niego Idea Rocketman 2011 – powraca do porządku obrad. Muszę przyznać, że decyzja Mini, aby nie naciskać z awansem, zawsze wydawała mi się dziwna, jednak teraz samochody i ciężarówka mogą zostać na nowo na nowo, wykorzystując znacznie bardziej standardowe (tańsze) materiały, jednak przy dokładnie takim samym stylu, Jakość, zabawa i innowacje jako reszta zasięgu.
Ściśle związany z małym Tiny jest aktywny Tourer BMW 2, wykorzystujący dokładnie tę samą platformę, a także silniki, co Brytyjczyk. Ponownie, niektórzy fani BMW narzekają na temat firmy, tworząc MPV z napędem na przednie koła, jednak to BMW rozumie, czego chcą klienci-we wszystkich swoich macie-co sprawia, że ​​jest tak udany.

Co według ciebie o współczesnym maleńkim zasięgu? Pozwól nam zrozumieć w komentarzach poniżej, na Twitterze lub na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *