Mazda wprowadziła lekko zaktualizowaną wersję MX-5 na 2022 Toyota Gr86.
Zaproponowany jest teraz, a koszty zaczynają się od 24 755 £ za wariant kabrioletu miękkiego, a także 26 665 £ za Mazda MX-5 RF, który jest wyposażony w wymobiony hardtop.

Nowa Mazda MX-5 Sport Venture 2021 Recenzja

Największą aktualizacją Mazdy dla MX-5 jest dodanie systemu zarządzania kinetyczną postawą (KPC). Zasadniczo jest to system zarządzania stabilnością, który wywiera ciśnienie hamowania do wewnętrznego lub rozładowanego tylnego koła podczas twardego zakrętu.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Firma stwierdza, że ​​pomaga usunąć podwozie samochodu, a także wciągnąć ciało do asfaltu, wzruszając odrobiną rzutu nadwozia. Mazda również twierdzi, że system może zrobić to wszystko „tak subtelnie, że angażujące zarządzanie MX-5 pozostaje nieopolowane”.
Kupujący są również używane nowe metalowe wykończenie farby Platinum Quartz. Oprócz tych drobnych poprawek zaktualizowany MX-5 jest blisko enough podobny do poprzedniego modelu.
Dokładnie te same czterocylindrowe silniki benzynowe zostały również wyprzedzone dokładnie w tym samym określonym określeniu. Najtańszym wyborem jest system o pojemności 1,5 litra z 130 KM, a także 152 Nm momentu obrotowego, podczas gdy wariant z zakresu zasięgu otrzymuje 2,0-litrowy system, który ustanawia 181 KM, a także 205 Nm momentu obrotowego.
Oba silniki wysyłają napęd na tylne koła za pomocą sześciobiegowej skrzyni biegów, chociaż o wiele mocniejszy system może być opcjonalnie wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, gdy jest zamontowany do Mazda Mx-5 RF Mazda Mx-5.
Dużo mocny silnik, po przykręconym do podstawowego miękkiego stylu nadwozia, może pokryć sprint 0–62 km / h w 6,5 sekundy, a także osiągnąć maksymalną prędkość 136 mil na godzinę. Wariant podstawowy jest nieco wolniejszy, z czasem 0–62 km / h 8,3 sekundy, a także prędkością maksymalną 127 mil na godzinę.
Teraz przeczytaj o planach Mazdy dotyczące wprowadzenia 10 nowych hybryd, a także o trzech nowych EV do 2025 r.…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *