Ferrari FXX-K Evo-rozwój drogi pochodzących z Laferrari FXX-K-został wprowadzony z dodatkową siłą spadkową, a także dodatkową wyłącznością .
Zbudowany jako „bardzo ograniczony model”, FXX-K EVO udostępnia dokładnie to samo 6,3-litrowy V12, co podstawowy FXX-K, który tworzy 1 036 KM, a także ponad 900 nm momentu obrotowego. Jest jednak w dziale aerodynamiki, w którym EVO korzysta z modelu podstawowego.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze pojazdy z dnia na torze 2017
Współczynnik siły docisku został poprawiony o 23 procent w stosunku do podstawowej FXX-K, a także 75 procent w stosunku do Laferrari na drodze, z 640 kg siły dociskowej produkowanej z prędkością 124 km / h. Wzmocnienie współczynnika sprowadza się do tylnego skrzydła podwójnego z dwoma płetwami bocznymi, a także centralną płetwą. Pracują w tandemie, aby zaoferować dodatkowe 10 -procentowe dolność tylnej.
6

Ponownie zaprojektowany tylny zderzak pomógł przepływ powietrza pod tylnym dyfuzorem, dodając dodatkowe pięć procent w dół, podczas gdy generatory wirów zostały wprowadzone na uruchomieniu, aby zapewnić 30-procentową dodatkową siłę spadkową ogólnie.
Oprócz nowego pakietu Aero, FXX-K EVO również korzysta z nowych wlotów powietrza przedniego hamulca, a także z ponownym zakwestionowanym zawieszeniem wszechstronnym, aby zbiegać się ze zmienioną aerodynamiką.
6

FXX-K EVO można uzyskać tylko wtedy, gdy Ferrari dostarcza ci błogosławieństwo, lub jeśli jesteś istniejącym klientem FXX-K, który chce zaktualizować specjalność w dniu. Koszt nie jest jednak znany, ponieważ podstawowy FXX-K przynosi około 2 milionów funtów, EVO powinno kosztować w regionie 2,5-3 miliona funtów.
FXX-K to trzecia generacja w programie Ferrari XX-Track-Day. Zaczęło się w 2005 roku od FXX pochodzącego z Enzo, które spełniło 599XX oparty na 599 Super-Grand Tourer.
Co byś zapewnił, aby prowadzić Ferrari FXX-K EVO? Powiedz nam poniżej!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *