Wczesna produkcja fazowa rozpoczęła się dla Grenadiera Ineos, twardy 4×4 opracowany w celu wypełnienia przestrzeni pozostawionej przez oryginalnego obrońcy Land Rover, gdy został zastąpiony w 2020 r. INEOS jest teraz w Etap „wypróbowania produkcji” w swojej fabryce w Hambach we Francji, gdzie buduje partie prototypowych samochodów, aby sfinalizować procesy fabryczne przed rozpoczęciem pełnej produkcji w lipcu. Klienci będą mogli lokalizować zamówienia w kwietniu, kiedy zostaną ogłoszone pełne ceny.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

W 2020 r. INEOS Automotive zdecydował się na przeprowadzkę produkcji Grenadiera z sugerowanego obiektu w Walii do jednego we Francji – wówczas relokacja była najwyższą jak najwyższą cechą „bez brainera” przez dyrektora przemysłowego marki, Marka Tennanta, pomimo prawdy. Zrobił 500 zadań dla brytyjskiego przemysłu motorycznego.

Nowy Grenadier Ineos 2022, który będzie dostępny do sprzedaży w przyszłym roku w cenie 48 000 funtów

INEO pierwotnie zorganizowane w celu złożenia Grenadiera w Walii, niedaleko zamkniętej fabryki Bridgend w pobliżu Forda. Jednak zamiast tego firma przejęła własność fabryki Mercedesa w Hambach – jest bardzo blisko granicy niemieckiej, a także umożliwia proste przeniesienie mechaników BMW 4×4.
Zanim Ineos kupił fabrykę, Daimler Business Mercedesa był z powodu zamknięcia zakładu Hambacha, który tworzy tylko mądry EQ Fortwo. Jednak pojazd elektryczny zostanie teraz opracowany wraz z Grenadierem w dokładnie tej samej fabryce, a Daimler zarabia produkcję samochodu na INEOS. Kiedy mądra produkcja się ustaje, INEOS uzyska dostęp do znacznie więcej urządzeń, a także udogodnień do zwiększenia produkcji 4×4.
Produkcja próbna
INEOS zaczął teraz budować 130 prototypowych samochodów na swoją pierwszą fazę próby produkcyjnej, aby doskonalić proces produkcji, a także wymazać wszelkiego rodzaju błędy przed budowaniem pojazdów klientów. Do tej pory marka przyjęła około 15 000 zastrzeżeń do Grenadiera, a klienci mogą sfinalizować zamówienia w kwietniu. Firma również nominowała ponad 100 detalicznych, a także partnerów serwisowych, aby zajmować się sprzedażą, a także po opiece Grenadier.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *